Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Kosmetyki na prezent

Katarzynera

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jakie kosmetyki można dać w prezencie osobie, którą słabo się zna? Czyli wiadomo, że powinno to być raczej coś uniwersalnego. I jednocześnie na jakimś "poziomie" Wink

borila

Debiutant

**

0  

Ja na przykład mamie tak kupuję kosmetyki i wtedy wybieram coś podstawowego typu krem do twarzy. Ale musisz mieć pewność że ta osoba nie ma żadnej ulubionej marki, albo że nie jest na nic uczulona

Piruetta

Użytkownik

0  

A ja mam coś takiego http://www.joy.pl/uroda/4463/wlasciwosci...oche-posay Woda termalna to jest prezent dobry dla każdego, bo można jej używać przy każdej cerze. Plusów ma kilka, ale najważniejszym jest nawilżanie i łagodzenie podrażnień.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja nie wiem czy dałabym komuś kosmetyki. Trzeba wiedzieć co kto używa.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Dokładnie. Nie wiedząc jakich kosmetyków ktoś używa, trudno będzie wybrać idealny prezent dla niego. Jednakże możemy postawić na moim zdaniem dość uniwersalne akcesoria do kosmetyków, jak chociażby zestaw pędzelków do modelowania twarzy. Bardzo fajne propozycje tego typu, jak również i same kosmetyki są dostępne w nowej drogerii internetowej http://disse.pl/

Knotty

Użytkownik

0  

Nie wiem czy krem do twarzy to taki dobry pomysł, no jeżeli nie zna się dobrze osoby obdarowanej to skąd mielibyśmy wiedziec jakie potrzeby ma jej cera? Może lepiej zastanowic się nad innym rozwiazaniem niż kosmetyk? Myslę ze w sklepie: https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki-...-7096.html znajdziesz dużo ciekawej i uniwersalnej odzieży czy gadżetów sportowych.

Ojulia

Debiutant

**

0  

nie wiem sama jak do tego tematu podejść, bo kosmetyki są teraz na prawdę różne, może lepiej wybrać jakieś ładne perfumy?

aleksa01

Debiutant

**

0  

Hm.. z kosmetykami jest trudno, ponieważ ciężko trafić z kolorem lub np. zapachem perfum. W takim wypadku zdecydowałabym się na jakąś dobrą szminkę lub błyszczyk jeśli ta osoba używa takich produktów

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Kosmetyki jako prezent zazwyczaj dobrze się sprawdzają i są dosyć uniwersalne. A jeżeli jakąś osobę się zna, to raczej nie powinien to być zbyt duży kłopot.

aleksa01

Debiutant

**

0  

Najlepiej jest kupić jakieś balsamy w ładnym opakowaniu. Dostałam od chłopaka kiedyś żel pod prysznic, balsam w pięknym białym metalowym koszyczku Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS