Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
kredyt bez zdolności kredytowej

CieplyAnia

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jeżeli nie masz zdolności kredytowej w banku, to moim zdaniem powinny Cię w takim przypadku zainteresować pożyczki pozabankowe. To będzie chyba najlepsza opcja, serio. Zaufaj mi w tej kwestii.

ulik112

Debiutant

**

0  

A co myślicie o tym rankingu https://finanse.rankomat.pl/kredyty/kalk...-gotowkowy ? Warto się nim sugerować?

Za późno poznajemy, że jedyną rzeczą, której nie należy żałować, to nasze błędy.

stalowa

Użytkownik

0  

Myślę, że najlepiej dowiedzieć się bezpośrednio u konsultanta, czy pożyczkodawcy. Na stronie https://kredytok.pl/kredyty/ masz szansę na videorozmowę, bądź rozmowę telefoniczną. Podejrzewam, że taka rozmowa rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

mpire

Użytkownik

0  

Nie mając wystarczającej zdolności kredytowej na zaciągnięcie kredytu w banku, warto jest zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jak udało mi się przeczytać na http://di.com.pl/concashpl-opinie-klient...arto-58617 to jedna z najbardziej korzystnych form pożyczek pozabankowych...

suhan

Debiutant

**

0  

chyba możesz mieć ciężko zeby uzyskać taki kredyt

Fransiiscas2

Debiutant

**

0  

Z tego co się orientuje to nie jest to teraz problemem dostać właśnie takie kredyt. Ta sama sytuacja jest jeśli chodzi o zwykły kredyt gotówkowy jak i kredyt dla nowej firmy Wszystko można załatwić przez internet, bez BIK oraz zbędnych zaświadczeń, który chyba nikt nie lubi

Agusiek55

Debiutant

**

0  

Nie ma w sumie co się załamywać jak widać, w przypadkach gdy wasza zdolność kredytowa nie jest za duża. Oprócz banków jest wiele inny firm oferujących przeróżne kredyty, nawet te na setki tysięcy. Ja również nie skorzystałam z oferty bank, się do firmy Kredyt123. W kredyt123 opinie są bardzo pozytywne i wcale się temu nie dziwie. Wszystko można bardzo szybko załatwić i w miłej atmosferze.

wegom

Debiutant

**

0  

Jasne, że nie. Zawsze pozostaje szybka chwilówka bez bik i nie ma większych problemów z tym aby taką dostać. Proszę zobacz sobie https://www.totalmoney.pl/chwilowki,poro...tkie,1,0,0 . Tutaj masz wymienione wszystkie instytucje, które udzielają pożyczek bez weryfikacji bik Wink

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jak nie ma się zdolności kredytowej to poco ładować się w takie zobowiązania finansowe? Żeby wpaść w długi?

blyskotka

Użytkownik

1  

W podobnych sytuacjach warto skorzytać z pomocy jakiejś firmy, która pomoże w załatwianiu formalności. Ja miałam podobny problem, bo wzięłam pożyczkę co prawda małą, ale straciłam pracę i też nie miałam z czego spłacić i kwota zaczęła rosnąć i rosnąć. Postanowiłam wziąć kolejną aby spłacić poprzednią, ale to było jeszcze gorsze rozwiązanie. Skorzytałam z pomocy https://habzafinanse.com.pl/ pomogli mi uzyskać kredyt bankowy na spłatę chwilówki co okazało się najlepszym wyjściem z tej sytuacji. Pani rozwiała moje wszelkie wątpliwości, wyjaśniła wszystko co było dla mnie niejasne i teraz już śpię spokojnie.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS