Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
kredyt bez zdolności kredytowej

stalowa

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Online

0  

A ja się kiedyś zastanawiałam, czy osoby bezrobotne mogą dostać kredyt lub pożyczkę. W sumie to ciężko było znaleźć odpowiedź, dopiero na https://kokos.pl/blog/szanse/czy-moge-wz...bezrobotny zostało to fajnie wyjaśnione. Chodzi tu oczywiście o osoby zarabiające pasywnie a nie o osoby nie mające w ogóle źródła dochodu.

Adept

Debiutant

**

Status: Offline

0  

Jak trzeba .. to trzeba.

JaTylkoJa

Debiutant

**

0  

No chyba to jest mało prawdopodobne Tongue

eugeniusz

Debiutant

**

0  

Cześć wszystkim,

Mam znajomego, co praktycznie całe życie spędza na kredycie, Ostatnio jednak dobra passa się skończyła, bo kredyt żeby kupić używane autko. Pech chciał, że niecały tydzień po zakupie samochodu miał okropną stłuczkę i samochód praktycznie do wyrzucenia. Na dodatek miał zaliczoną szkodę całkowitą i dostał marne odszkodowanie (o odszkodowaniach można przeczytać na stronie http://odszkodowanie-odszkodowania.pl/). Najgorsze było to, że samochodu nie miał, ale raty kredytu musiał spłacać dalej. Tak więc wzięcie kredytu trzeba najpierw dobrze przemyśleć, bo można mieć później spore kłopoty.

krzysztofrekk90

Debiutant

**

0  

Nad kredytem się zastanawiałem długo ale ostatecznie wziąłem coś takiego. Udało się szybko i tanio znaleźć kredytowanie przez ranking na tani kredyt przez internet. Pomocna stronka, mają aktualne warunki w różnych bankach zestawione w jednym miejscu, zbiorczo.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS