Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
kredyt gotówkowy

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jeśli nie wiecie, jaki kredyt wybrać, obczajcie ranking https://hotmoney.pl/ranking-kredytow-got...cien-2019/ - tutaj wymienione jest kilka ofert, na które można w tym miesiącu zwrócić baczniejsza uwagę.

pawel34

Użytkownik

0  

Jeżeli chodzi o kredyt gotówkowy dla firmy, to ja polecam nestbank - https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/kredyty. Od lat korzystam z ich usług w postaci konta, a także kredytu. W swojej firmie właśnie u nich brałem kredyt i wszystko przebiegło tak jak być powinno Wink

jackets

Debiutant

**

0  

A jak wysokie odsetki?

oczko15

Debiutant

**

0  

Dzień dobry Państwu[/align]

kamil.nowak9511

Debiutant

**

0  

jackets napisał(a):
    A jak wysokie odsetki?

na tej stronie możesz sprawdzić gdzie są najniższe odsetki

Josjustyna

Debiutant

**

0  

Warto przed wzięciem kredytu na samochód skorzystać z kalkulatora kredytowego, które znajdują się na stronach wielu salonów samochodowych, między innymi tu - https://fiat-partner.pl/kalkulator-kredytowy aby wyliczyć szacowaną wielkość rat.

opiekunnestbank

Debiutant

**

0  

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz firm kilka ofert kredytów:

- BIZnest Kredyt w Ratach - Przedsiębiorca (do 800 000 zł na biznes z prowizją od 0 % - maksymalna kwota kredytu dla klientów rozliczających się z Urzedem Skarbowym w formie Pełnej Księgowości, maksymalna kwota kredytu bez zabezpieczeń i poręczycieli do 550 000 zł, maksymalny okres spłaty to 144 miesiące);
    - BIZnest Kredyt Przejrzysty z Pakietem Codziennym (decyzja online, maksymalna kwota kredytu to 50 000 zł, kredyt przejrzysty do 5,50 zł dziennie za każdy pożyczony 1 000 zł);
    - BIZnest Kredyt Lekki (0% oprocentowania kredytu przez pierwsze 28 dni, bez zaświadczeń ZUS i US, brak prowizji za spłatę przed upływem 28 dni);
    - BIZnest Limit w Koncie – Przedsiębiorca (dla osób prowadzących działalność minimum 12 miesięcy, wygodny sposób spłaty - każdy wpływ na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie, możliwość automatycznego odnowienia limitu);
    - Kredyt dla rodzinnych firm (oferta dla klientów rozliczających się w formie książki przychodów i rozchodów, w tej ofercie można elastycznie dopasować warunki spłaty. Klient decyduje o dacie płatności raty lub zawiesisz spłatę nawet na 3 miesiące).

Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank pl/dla-twojej-firmy/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank pl

rokokokowiec

Użytkownik

0  

Wiesz co, ja to już nie raz się przejechałem na kredytach i ostatnio znalazłem bardzo fajny artykuł na stronie http://chwilowki-online24.pl/ciekawostki...chwilowek/ traktujący o kosztach pożyczki i o tym, w jaki sposób je poprawnie wyliczać. Dzięki temu już wiem jak powinnam wybierać najlepszy dla moich potrzeb kredyt Smile

octala

Debiutant

**

0  

Z racji, że jestem nowa, chciałam się przywitać, więc cześć wszystkim !

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS