Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

Cecyl24

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Możecie powiedzieć mi skąd najlepiej wziąć kredyt gotowkowy dla polakow pracujacych za granica? Szukam firmy, która posiada takie oferty ale jest tego tyle, że nie potrafie wybrać tej najlepszej. Może braliście taki kredyt i powiecie mi coś więcej na ten temat?

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Warto korzystać z wyszukiwarek kredytowych.

reload

Debiutant

**

0  

Pewnie że warto, ale powiem Ci coś jeszcze, jeśli często Ci się zdarza zostawiać gdziekolwiek swój nr pesel to zarejestruj się na tej stronie https://chronpesel.pl i zacznij chronić swój pesel

Louannepl1

Debiutant

**

0  

Zdecydowanie unikaj czegoś takiego. Żadnych realnych korzyści to nie przynosi.

trambo

Debiutant

**

0  

Według mnie najlepiej udać się do doradcy kredytowego. Specjaliści zajmujący się różnymi formami finansowania, na pewno coś wymyślą. Jakiś czas temu też szukałem kredytu i kolega polecił mi sprawdzoną firmę. Przejrzyj internet, firma kredyt123 opinie ma bardzo dobre.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

A o jakiego typu kredyt chodzi? Bo jeśli o hipoteczny to dobrze jest przeczytać http://celnie.pl/jakie-dokumenty-zaswiad...potecznego - ten rodzaj kredytu wymaga przedłożenia odpowiedniej dokumentacji, w tym zaświadczenia o zarobkach.

martakas

Użytkownik

0  

Oferty kredytów co chwilę się zmieniają, klienci mają także różne oczekiwania. Dlatego ciężko jest wskazać jedną najlepszą ofertę dla każdego. Najlepiej, według mnie, to zdać się na pomoc profesjonalistów. Ze swojej strony polecam wam doradców z www.centrumkredytowens.pl - przygotują dla was najlepszą ofertę.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja bym się jeszcze zastanowiła w ogóle nad tematem kredytów studenckich. Mi nie był on potrzebny, ale mój brat jak studiował to potem żałował, że jednak go nie wziął, bo są one na bardzo korzystnych warunkach. Tutaj można poczytać o kredytach studenckich: https://hotmoney.pl/kredyt-studencki-kto...t-w-kraju/, temat jak myślę bardzo na czasie, tym bardziej patrząc na to, że lada moment rozpoczyna się kolejny rok akademicki.

adrian098

Debiutant

**

0  

Najlepiej wziąć taki kredyt w banku. W Raiffeisen mają kredyt gotówkowy bez odsetek. Bank nalicza prowizję która zależy od ilości rat. Im mniej tym mniej zapłacisz.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS