Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Księgowość - firma

leslawa89

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

W jaki sposób rozliczacie się, sami czy do pomocy macie księgową? Pomóżcie bo ja się już sama kręcę w tym wszystkim!!!

monikabert90

Najlepszy

0  

Prowadzenie księgowości w firmie może bardzo uprościć wprowadzenie w niej elektronicznego obiegu dokumentów - takiego, o jakim mowa na stronie internetowej https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla mniejszej, jak i dla większej firmy, pozwalające na usprawnienie wielu procesów w niej zachodzących. Tak więc polecam Smile

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ale chodzi o rozliczanie prywatne czy firmowe? Bo prywatnie to zazwyczaj idę po prostu do cioci, która była księgową i mi rozlicza PIT

kazimierz3332

Debiutant

**

0  

Ja ostatnio wszędzie szukam jakieś firmy do księgowości.Jakbym taka firmę znalazł to na pewno byłbym bardzo szczęśliwym człowiekiem.Jak na razie w ręce wpadła mi w ręce jedna oferta księgowość tarnowskie góry i jak na razie zastanawiam się czy ta oferta jest bardzo dobra czy jest zła.Będę musiał nad tym się zastanowić.

BeciaKorpo

Debiutant

**

0  

Ja korzystam z zewnętrzego biura rachunkowego, głównie z myślą o swojej firmie - ale nie ukrywam, że swoje indywidualne rachunki też rozliczam razem z nim Smile Ułatwia to pracę i ma się pewność, że wszystko zostało rozliczone jak należy. Jakbyś szukał to daję namiary: Biuro księgowe Poznań

wozk

Debiutant

**

0  

Jeżeli chodzi o rozliczanie się to najlepszym wyjściem jest zatrudnić dobrą księgową do swojej firmy. Ja jednak pamiętam, że jak moja firma się rozwijała dopiero to sam robiłem rozliczenia przy pomocy programu z https://www.podatnik.info/program_do_pit/pit-36 i też nie było to najgorsze

jackets

Debiutant

**

0  

No dokładnie czasami można samodzielnie rozliczyć się z podatku i tu służą pomocą darmowe programy jak https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-38/ . To nie jest nic trudnego, tym bardziej że program sam dokonuje obliczeń, naszym zadaniem jest tylko podanie informacji które otrzymaliśmy od pracodawcy

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Taka jest prawda, że ofert naprawdę możecie znaleźć mnóstwo w sieci co do księgowych. Warto jednak się zorientować czegoś więcej o danej firmie- czy faktycznie dane osoby są rzetelne i profesjonalne. W ten sposób też ja sugerowałam się i znalazłam biuro rachunkowe Aneks http://www.anekslublin.pl/ , które całkowicie sprostało moim oczekiwaniom. Jest to świetna firma działająca na terenie Lublina. Warto do nich się zgłosić.

wegom

Użytkownik

0  

Owszem, jest dużo takich miejsc, ale nie wszystkie są warte uwagi. Na pewno warto słuchać opinii znajomych by wiedzieć do kogo się zwrócić. Dobre recenzje ma biuro rachunkowe otwock , prowadzą księgowość dla firm, pomagają też w otwarciu nowego biznesu

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS