Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Księgowość
 • Post: #1

  Marysia_89

  Użytkownik

  ***


  Postów: 56

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Hej,

  Czy ktoś z was posiada własną działalność? Jeżeli tak to z jakiej formy księgowości/rachunkowości korzystacie? Smile Zastanawiam się pomiędzy całkowicie online, a tradycyjną.
  Moja przyjaciółka poleciła mi http://www.ec-biuro-rachunkowe.pl/oferta/. Widziałam, że mają niskie ceny i ciekawą ofertę.
  Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Smile

 • Post: #2

  monikabert90

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 720

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2016

  Status: Offline


    0  

   

  A wiecie, ze prowadzenie księgowości może być dużo prostsze, jeśli zdecydujecie się na wdrożenie nowoczesnych systemów do zarządzania dokumentami w formie elektronicznej? Systemy takie oferuje na przykład firma Primesoft, z ofertą której możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/. Polecam, bo naprawdę warto Smile

 • Post: #3

  janko

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 516

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2013

  Status: Offline


    1  

   

  Na początek biznesu takie systemy za wcześnie. Potrzebne będzie doradztwo osoby, która zna przepisy. Zatrudnić trzeba księgową albo umowa z biurem rachunkowym http://cafeteria.pl/biuro-rachunkowe-sam...na-etacie/, wybór należy do prezesa. Smile

 • Post: #4

  Jola1998

  Użytkownik

  ***


  Postów: 177

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2017

  Status: Offline


    0  

   

  No ja to mam problem. Dotąd miałam księgową na 3/4 etatu, ale muszę ucinać koszty w firmie i nie wiem teraz, czy zmniejszyć jej etat to 1/2 , czy w ogóle znaleźć jej inne miejsce pracy i zastosować outsourcing księgowości http://www.glc.pl/ksiegowosc . Oba rozwiązania wydają się korzystne. Czy może się ktoś doświadczony na ten temat wypowiedzieć? Będę wdzięczna.

 • Post: #5

  werkyz

  Użytkownik

  ***


  Postów: 66

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2018

  Status: Offline


    0  

   

  ja od dawna korzystam z usług i pomocy http://www.biurocyfra.pl i naprawdę sobie baaardzo chwalę Smile

 • Post: #6

  psyduck

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 619

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Jeśli nie jesteście pewni, czy warto skorzystać z usług biura księgowego, poczytajcie na http://blogstyle.pl/czym-zajmuje-sie-biu...ksiegowe/ , czym konkretnie takie biura się zajmują. Wtedy lepiej ocenicie, czy spełnią wasze oczekiwania.

 • Post: #7

  cerceilannister77

  Użytkownik

  ***


  Postów: 97

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Własna księgowa wcale nie będzie za dużo kosztowała, więc moim zdaniem nie ma się czego bać. Biuro rachunkowe, to rzeczywiście najlepsza opcja przy wielkości firmy powyżej kilku osób. Z całego serca mogę polecić biuro rachunkowe w Katowicach: https://www.taxmentor.pl/ , które jest bardzo profesjonalne, a przede wszystkim zależy im na dobru klienta. Bardzo polecam sprawdzić.

 • Post: #8

  MartaOl

  Debiutant

  **


  Postów: 30

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Dziś każda firma może skorzystać z różnych rozwiązań informatycznych, np. systemów finansowo - księgowych - https://www.connecto.pl/system-finansowo-ksiegowy/, które umożliwiają prowadzenie księgowości zarówno w formie księgi handlowej jak i księgi przychodów i rozchodów. Dodatkowo takie oprogramowanie zapewnia też dostęp do różnych narzędzi zapewniających wykonywanie wszystkich czynności podatkowych m.in. prowadzenie zapisów kasowych czy wystawianie dokumentów sprzedażowych.

 • Post: #9

  winko1

  Użytkownik

  ***


  Postów: 86

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Wiele firm korzysta obecnie z usług firmy zewnętrznej w zakresie księgowości, to dobre rozwiązanie, pozwala zaoszczędzić pieniądze (własna księgowa na etacie sporo pracodawcę kosztuje) bez problemów w prowadzeniu rachunków i księgowości, zewnętrzna firma poradzi sobie z tym równie dobrze na odległość. Wystarczy dostarczać im na bieżąco faktury i inne dokumenty. W Gliwicach szczególnie godne polecenia jest to biuro http://ksiegowy.gliwice.pl/uprawnienia-k...a-gliwice/, mają duże doświadczenie i działają kompleksowo. Mogą świadczyć szereg usług w zakresie księgowości, rachunkowości, obsługi podatków. Kwestia dogadania szczegółów. Na podstawie zakresu obowiązków ustalane jest również wynagrodzenie za taką pracę.

 • Post: #10

  Tyrion93

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 418

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2014

  Status: Offline


    0  

   

  Mama ma swoją firmę zajmującą się księgowościami. Ostatnio ma niestety mniej klientó i zastanawiamy się jakrozkręcić biznes,aby dobrze funkcjonował.Co myślicie o bazach firm https://bnf.pl ?Warto korzystac z takiej wspolpracy?


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS