Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Kupno samochodu z zagranicy

_KONSTANT_

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

No ja bym się w sumie jakoś bał kupować taki samochód.

dumik

Debiutant

**

0  

Ja sporo potrafię zrobić przy samochodzie i kupiłem na terenie Niemiec taki z uszkodzonym silnikiem. Widziałem na co się pisze i to mi odpowiadało. Jedyne co musiałem zrobić to poszukać pomocy drogowej, która przywiezie samochód do kraju. Na https://laweta-berlin.com.pl/ znalazłem firmę, która świadczy takie usługi i skorzystałem.

okonopelski

Debiutant

**

0  

Zagraniczne auta są często w o wiele lepszym stanie, niż auta kupione z salonu polskiego. U naszych zachodnich sąsiadów bardziej rygorystycznie podchodzi się do serwisu auta, dzięki czemu łatwiej jest kupić samochód sprawny technicznie. Przynajmniej z moim Nissanem tak było.

złośnik

Użytkownik

0  

Czy ja wiem czy tak się na prawdę opłaca się sprowadzać samochód z zagranicy bo jednak jest wiele ciekawych propozycji samochodowych w naszych salonach samochodowych. Wiem, bo sama jak szukałam samochodu dla siebie to przez przypadek weszłam do salonu BMW Bawaria Motors w Warszawie i zobaczyłam kilka całkiem fajnych propozycji i to w dobrych cenach. Także ja już raczej zdecydowałam i to bardzo dobrze wybrałam

BULIMONSKI

Debiutant

**

0  

Generalnie ja nie jestem przekonany do takich zakupów, bo już nieraz się słyszało o tym, że ściągali zza granicy auta kradzione albo w tragicznym stanie.

mpire

Zaawansowany Użytkownik

0  

Najlepiej jest zdecydować się na coś nowego. W ten sposób można mieć pewność że kupuje się w pełni sprawne auto, a okres gwarancji daje niesamowity komfort psychiczny. Na stronie: https://nawrot.hyundai.pl/ jest oferta dealera marki Hyundai, z której polecam Ci skorzystać. Ceny są naprawdę kuszące!

monikabert90

Najlepszy

0  

Bez względu na to, czy kupicie sobie samochód w Polsce, czy też za granicą, na pewno warto go będzie odpowiednio wyposażyć. W sklepie internetowym https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu możecie na przykład nabyć bardzo fajne kamerki samochodowe - ostatnio jeden z najpopularniejszych gadżetów wśród kierowców Wink

mateusz666

Debiutant

**

0  

jak się zdecydujesz nie zapomnij zabrać ze sobą.. -> miernik lakieru może się przydać!

marian332565665

Użytkownik

0  

Od bardzo dawna kupuje samochody z zagranicy i z tych samochodów jestem bardzo zadowolony. Ostatnio na przykład skorzystałem z https://www.carforfriend.pl/landing/spro...amowienie/ .

Domis3223

Debiutant

**

0  

W salonie samochodowym arpol Toruń, samochody używane z zagranicy są bardzo dobre po dokładnym przeglądzie, polecam skontaktować się i zapoznać z ofertą.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS