Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
kurs wyrównawczy - studia stacjonarne i niestacjonarne BOND

lichotka

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam,

intrygują mnie dwie kwestie związane z kursem wyrównawczym.

po pierwsze, chciałam się zorientować, ile osób z Bielska jest zobowiązana do uczestnictwa w kursie wyrównawczym na 2st. studiów zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Dowiedziałam się od pewnej prowadzącej, że łącznie ma nas być 20. O osobach ze studiów stacjonarnych, które mają uczestniczyć w tym kursie, wiem, że są 2. Ile jest takich osób na studiach niestacjonarnych?

po drugie, czy bylibyście za tym, aby ten kurs odbywał się w Bielsku? Prawdopodobnie w zeszłym roku organizowali ten kurs w Bielsku.

lichotka

Debiutant

**

0  

Zorientowałam się - jest na dwadzieścia dwoje. Proszę wypowiedzcie się czy bylibyście za tym, aby ten kurs odbywał się w Bielsku? Czy, gdyby się nie dało zorganizować tego kursu w piątek, wchodziłby w grę jakiś inny dzień tygodnia?

Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2013 00:55 przez lichotka.

ana20

Debiutant

**

0  

Hej właśnie się dowiedziałam, że ten głupi kurs ma być w Katowicach co jest jakimś nieporozumieniem bo skoro mamy zajęcia w BOND to wiadomo, że nie na rękę jest nam dojeżdżać do Katowic. Jeśli o mnie chodzi może być inny dzień tygodnia byleby do Katowic nie trzeba było jeździć...

agathefr16

Debiutant

**

0  

Cześć,

chciałam zapytać, czy ktoś chodzi na ten kurs wyrównawczy w Katowicach?
    Ponieważ ja skończyłam UE w Katowicach na pierwszym stopniu i właśnie dzisiaj się dowiedziałam, że mam uczęszczać na kurs wyrównawczy...

Niestety, Pani z dziekanatu oprócz informacji, że muszę chodzić, nie była w stanie udzielić mi JAKIEJKOLWIEK inne informacji.
    Nie wiem nawet, kiedy są spotkania i kto je prowadzi oraz jakie konsekwencje będą w związku z tym, że cały semestr spotkań opuściłam ;/

I nie rozumiem też, dlaczego absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, dalej tam studiująca, musi uczęszczać na kurs.

Czy ma ktoś jakieś informacje?

lichotka

Debiutant

**

0  

Cześć,
    skoro ukończyłaś UE w Katowicach to faktycznie nieporozumienie, że musisz tam uczęszczać. W razie czego mogę pocieszyć, że nie będziesz miała konsekwencji z racji opuszczenia zajęć, bo i tak nie sprawdzają tam obecności Wink

Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2014 17:43 przez lichotka.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS