Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
kursy po studiach

gutek

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Mam zamiar zainwestować w swój rozwój osobisty i zrobić kilka kursów doszkalających. Problem w tym że sam muszę za nie zapłacić a po studiach raczej z kasą ciężko. Czy jest sens samemu inwestować w takie rzeczy pieniądze czy starać się dostać do jakieś firmy i tam rozwijać poprzez wewnętrzne szkolenia. Co o tym myślicie?

monikabert90

Najlepszy

0  

Moim zdaniem warto jest inwestować w takie kursy rozwoju osobistego po studiach, bo z tego, co zauważyłam, coraz więcej pracodawców zwraca na to uwagę. Co za tym idzie, certyfikaty, które uda nam się zdobyć po takim kursie, mogą nam pomóc w znalezieniu nowej, lepszej pracy. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie się zapoznać z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group, która organizuje taki kursy doszkalające zakończone certyfikatem z rozmaitych dziedzin, polecam, bo warto Wink

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Za dobre kursy niestety trzeba płacić.

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Uważam że jeśli chcemy się rozwijać i osiągnąć swój cel to trzeba się dokształcać. Kursy są bardzo przydatne w przyszłości.

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

0  

Coraz częściej gdzieś czytam że młodzi ludzie po studiach robią dodatkowo kursy by zdobyć kwalifikacje. Mój brat co ukończył studia chce dalej się szkolić itd. Z tego co wiem to planował iść na kurs operatora koparki. Ale gdzie to nie wiem, sama poszperałam w necie czy są takie kursy gdzieś w pobliżu i znalazłam https://www.kursylektor.pl/ może pokażę mu i sam zdecyduje.

monisiaprzylesna

Debiutant

**

0  

Polecam inwestować w swój rozwój, sama w trakcie studiów jak i po nich inwestowałam sporo w kursy online i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli macie chęci i możliwości to polecam kursy internetowe jest ich sporo i na spokojnie można się podszkolić w domu.

szamer1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja na wiele szkoleń i kursów uczęszczam. Ostatnie to https://dufal.pl/szkolenia na którym nauczyłem się usuwać wgniecenia metodą od zewnątrz, ale także od wewnątrz. Mam certyfikat więc łatwiej mi będzie zdobyć lepszą pracę. Samorozwój jest bardzo ważny Smile

Luizjana

Użytkownik

0  

Trzeba szukac takiego kursu, który po prostu pozwoli nam jeszcze łatwiej zdobyć nową i ciekawą pracę. Np. jeśli zastanawiacie się trener personalny jak zostać nim to wystarczy kurs ukończyć.

antiaging

Debiutant

**

0  

Inwestycja w kurs czy szkolenie to inwestycja w nas samych. Nie warto oszczędzać na swojej edukacji, ponieważ te pieniądze wcześniej czy później do nas wrócą, a do tego takie pozycje wyglądają atrakcyjnie w CV. Ze swojej strony mogę polecić http://www.antiaging.edu.pl

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS