Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Lakiery hybrydowe

marendale@op.pl

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Słyszałem wiele dobrego o tym typie lakieru, jest bardzo praktyczny itrwały. Inne lakiery nie dorównują hybrydom.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jeśli chodzi o lakiery hybrydowe, to bardzo ciekawe serie wypuściła teraz firma Chiodo. Serie z linii Edyty Górniak, np. Black And white czy też Night glow idealnie nadają się na karnawał, ponieważ są bardzo błyszczące. Lakiery możecie sobie zamówić ze strony internetowej, jeśli w Waszym mieście nie ma punktu stacjonarnego Chiodo. Co do ceny to też jest bardzo atrakcyjna porównując z innymi markami.

evaneska

Debiutant

**

0  

Ja zawsze nakładałam tylko zwykły lakier, ale paznokcie hybrydowe są fajną opcją. Na stronie http://www.ateliermagnitica.pl/paznokcie-i-dlonie/ przeczytałam, że paznokcie można nie tylko upiększyć, ale też wzmocnić, a to dodatkowa zaleta tego zabiegu. Smile Istnieje też coś takiego jak przedłużanie paznokci i z tym na pewno zwróciłabym się do doświadczonej kosmetyczki.

AbelardIzka

Debiutant

**

0  

Moja to często nakłada lakiery hybrydowe. Czasem mi się podobają, czasem nie, ale najważniejsze, że Ona jest zadowolona Smile

anasztazja

Debiutant

**

0  

Ja robię sobie sama paznokcie hybrydowe! Powoli zaczynam też wykonywać je koleżankom. Trochę to trwało zanim kupiłam wszystkie potrzebne rzeczy, ale udało się. Bardzo pomogła mi w tym oferta https://misteromilano.pl/ skąd mam wiele rzeczy.

jjusti188

crazy89

0  

Ja też sama sobie robię pazurki. Właśnie od jakiegoś czasu kupuję lakiery hybrydowe w Pudereku i świetnie się sprawdzaja w praktyce. Teraz nawet znalazłam u nich fajny zestaw pędzli do makijażu, sami zobaczcie https://puderek.com.pl/pedzle-jessup/561...-oczu.html . Czyż nie jest świetny? Fajnie, że można tam znaleźć najróżniejsze modele do przykładowo nakładania podkładu czy cieni na powiekę.

evado

Debiutant

**

0  

Sporo informacji o sprawach związanych z urodą, kosmetykami itp. znajdziecie tutaj

olek.kowal

Debiutant

**

0  

Bardzo podobają mi się delikatne lakiery hybrydowe u kobiet, bez zbędnych "ulepszeń".

edwine933

Użytkownik

0  

Umiecie w ogóle pracować na lakierach hybrydowych? Bo mnie to wcale nie wychodzi. Wolę chyba już pójść do kosmetyczki. Aktualnie mieszkam w Krakowie i wydaje mi się, że ten gabinet ma bardzo fajną ofertę http://www.ateliermagnitica.pl/manicure-hybrydowy/ Polecacie dziewczyny?

kamila.stuhlik

Użytkownik

0  

Lakiery hybrydowe to prawie to samo co zwykłe, tylko więcej warstw trzeba nałożyć. Nie wiem co może yć w tym trudnego.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS