Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Lato 2013. Chorwacja zaprasza.
 • Post: #1

  triperia

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2013

  Status: Offline


    0  

   

  Chorwacja ma dwie twarze: to bajkowa kraina złotych plaż, gdzie lazur wody łączy się z błękitem nieba, w sąsiedztwie majestatycznych gór oraz kraj zielonych wzgórz i lasów, malowniczych równin, wśród których kryją się tajemnicze zamki, dwory i ruiny. Zatem wakacje w Chorwacji zaspokoją potrzeby zarówno potrzeby ciała, jak i ducha: starożytne zabytki sąsiadują tu z arcydziełami renesansu i baroku, a odwiedzenie znanych sanktuariów stanowi alternatywę dla wędrówek po parkach narodowych. Warto też zakosztować tradycyjnej chorwackiej kuchni albo skusić się na filiżankę aromatycznej kawy lub kieliszek wyśmienitego miejscowego wina.

  Biograd leży w środkowej części wybrzeża Adriatyku Biograd, wyróżnia się bogatą historią. W średniowieczu miasto było siedzibą chorwackich królów i biskupów, a kres jego karierze położył dopiero najazd Wenecjan. Biograd znajduje się w centrum turystyki Chorwackiej. Bliskość do Splitu, Trogiru, Jezior Plitwickich, Krki czy sąsiedztwo z Parkiem Narodowym Kornati, rajem świata podwodnego, czyni z Biogradu idealny punkt wypadowy do wszystkich tych miejsc.

  Makarska jest to centrum sportu, kultury, rozrywki i biznesu. Ta piękna miejscowość przyciąga swoim śródziemnomorskim klimatem i dalmacką architekturą. Wśród licznych plaż (najładniejsza, szeroka, żwirowa plaża jest przy hotelach ‘Meteor’ i ‘Dalmacija’) ciągną się promenady z restauracjami, kawiarniami i sklepami. Opalanie się na ponad półtorakilometrowej piaszczystej plaży, kąpiele słoneczne, wieczorne spacery po Rivie, chodzenie na dyskoteki i przesiadywanie w restauracjach i kafejkach to krótka lista czynności, wokół których koncentruje się życie tysięcy turystów w Makarskiej.

  Terminy: od 05.07.2013 do 06.10.2013

  Ceny już od 360 zł!

  Szczegóły:


  info@ois.pl
  http://ois.pl/Chorwacja

  tel. (022)3976781/82/83

 • Post: #2

  Mitia

  Debiutant

  **


  Postów: 25

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Jeżeli chodzi o wyjazd do Chorwacji, to byłam tam raz i był to mój pierwszy raz za granicą. Zdecydowałam się na ofertę https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne Drvenik to urocze miasteczko turystyczne położone w południowej części Riwiery Makarskiej. Ulokowany pomiędzy dwoma zatokami, Donje Vala i Gornaja Vala, w otoczeniu szczytów masywu Biokovo, gwarantuje turystom możliwość spędzenia urlopu w niezwykle przyjemny sposób. Z wyjazdu mam same wspaniałe wspomnienia i zdjęcia i co jakiś czas do nich wracam, żeby sobie powspominać.

 • Post: #3

  JanoGte

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Chorwacja to cudowny kraj, wiecznie ciepły !

 • Post: #4

  tosiasamosia

  Użytkownik

  ***


  Postów: 246

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Ja już byłam w Chorwacji teraz planuję w lutym jechać do Anglii. Nawet znalazłam ciekawą stronę o 5 nietypowych powodów dlaczego warto odwiedzić Anglię- http://bialamagia.pl/dlaczego-warto-odwi...h-powodow/ ' . Nawet dość ciekawe i interesujące Smile

 • Post: #5

  Oksana

  Debiutant

  **


  Postów: 3

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Byłam w Chorwacji już dwa razy i jestem w niej zakochana.


  Profesjonalny sprzęt, ukulele i wiele innych. Zapraszamy.
 • Post: #6

  admiralk

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Serio, a gdzie konkretnie byłaś?


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS