Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Leasgin auta dla nowej firmy
 • Post: #21

  Mikhail

  Debiutant

  **


  Postów: 20

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Przede wszystkim przejdź się do salonu, zobacz jakie są oferty. Nowe firmy nie mają problemu z otrzymaniem leasingu.

 • Post: #22

  oliwiawu

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 270

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Cześć. Mam średniej wielkości firmę i szukałam aut na leasing, to powiem, że ofert jest bardzo dużo, ale w tym natłoku trudno znaleźć coś ciekawego. Ale za to znalazłam ciekawe informacje i trzy sposoby na amortyzację samochodu warto poczytać https://paniala.pl/wiedza/amortyzacja-samochodu/ to na pewno się przyda i wiedzę można wykorzystać w praktyce.

 • Post: #23

  elza

  Debiutant

  **


  Postów: 25

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2020

  Status: Offline


    0  

   

  Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://leasingpolski.pl/leasing-na-start o leasingu na start. Można się tam wiele dowiedzieć na temat tego sposobu finansowania auta. Dla nowych, które nie mogą uzyskać kredytu jest to naprawdę dobre rozwiązanie. Praktycznie w każdej firmie niezbędny jest do prowadzenia biznesu samochód. Właśnie dlatego warto pomyśleć nad leasingiem. Opcja jest ciekawa.

 • Post: #24

  rokokokowiec

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 307

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Naprawdę świetnie się składa, że udzielacie porad w tym temacie. Jeżeli o mnie chodzi to jestem zdania, iż warto skorzystać z udogodnień jakie daje leasing właśnie. Oczywiście kluczowy jest tutaj wybór oferty, która będzie dla nas korzystna. W sieci można znaleźć wiele propozycji - sam przebrnąłem przez ich ogromną ilość szukając czegoś odpowiedniego pod moje wymagania. Popytałem również wśród znajomych i udało się. Finalnie kolega naprowadził mnie na ofertę ze strony: https://www.scmultirent.pl/ Możecie znaleźć tam również kalkulator rat leasingu co jeszcze bardziej ulepsza tą ofertę. W końcu Wasze możliwości zostają dopasowane pod konkretne rozwiązanie. Skorzystałem z usług firmy, której stronę podrzuciłem Wam wyżej. Z perspektywy czasu uważam, że to był naprawdę trafny wybór. Raty leasingu zostały odpowiednio rozłożone dzięki czemu kompletnie nie muszę się martwić ich spłatą. No i co najważniejsze: w końcu mogę cieszyć się wymarzonym samochodem. Mam nadzieję, że moja opinia w tym temacie okaże się być przydatna dla któregoś z obecnych tutaj forumowiczów.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS