Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Leczenie zębów

karina84

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

cześć, myślę, że lepiej jest trochę zapłacić i mieć porządnie ząbki zrobione Smile zęby są jedne na całe życie, a tym bardziej warto zadbać o nie, gdy nie stać nas na aparat ortodontyczny - gdy zęby są ściśnięte, bardziej się psują Smile mnie nie stać niestety na aparat na razie, ale dbam o zęby u dentysty oraz nitkuję porządnie Smile może spróbuj tutaj : http://www.borczyk.pl/gabinet-stomatolog...stetyczna/ , to klinika z Katowic w ofercie mają chyba wszystkie usługi dentystyczne i ortodontyczne Smile

elabarbara

Użytkownik

0  

Słyszałam od znajomych, że bardzo dobrą opcją jest gabinet stomatologiczny NewDent Clinic w Poznaniu http://www.newdentclinic.pl/ mają wielu bardzo dobrych specjalistów, i leczą bezboleśnie. Warto przedzwonić i zapytać o szczegółową ofertę.

Cisla

Debiutant

**

0  

Leczenie zębów może być bezpieczne i dla nas, i dla środowiska. Kiedyś amalgamat trafiał bezpośrednio do wody, a dziś dzięki systemowi LIDREX mamy możliwość odseparowania go i usunięcia bezpiecznego. Jako dentysta wiem, że jest to ważne i dlatego współpracujemy z http://serwisamalgamatu.pl/ , firmą która kompleksowa zajmuje się instalacją i serwisowaniem separatorów amalgamatu.

Sparrow29

Debiutant

**

0  

A może byłoby warto popytać w tej kwestii znajomych? Moim zdaniem to byłoby dość dobre rozwiązanie Wink

Jedną z rzeczy, których się uczysz, kiedy żyjesz tak długo, jak ja jest to, że ludzie nie są wyłącznie dobrzy lub wyłącznie źli. Wkraczamy i wychodzimy z krainy ciemności i światła przez całe nasze życie.

famfatalle

Debiutant

**

0  

Hmm sama nie wiem... ciekawe w sumie

Przeczytaj jak możesz powiększyć swój biust bez operacji https://powiekszanie-biustu.net.pl

kores

Debiutant

**

0  

Każdy powinien regularnie chodzić do dentysty. Jeśli tego nie robi- w przyszłości zapewne będzie miał sztuczne zęby- o ile będzie go na nie stać.

owca_alinka

Debiutant

**

0  

Mam bardzo dobrego, prywatne dentystę. Niestety ostatnio albo zmienił gabinet, albo ściga go policja, bo nie potrafię go namierzyć Sad A sprawę mam raczej pilną - wiadomo jak to z zębami bywa.

adik356

Użytkownik

0  

patty1 napisał(a):
    Lepiej wizyty nie przekładać. Mój brat też się bał, a teraz zapisywał się na zabiegi z zakresu implantologii. Tak to zaniedbał, że musi teraz wstawiać implanty, ale będzie to robił u sprawdzonego specjalisty.

W Ostrowie znjoam sobie robiła implanty zębów w MedykDent , bardzo fajnie wyszło, cały proces przebiegał bez komplikacji, grunt to stosować się do zaleceń i faktycznie znaleźć dobry gabinet

Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2018 21:01 przez adik356.

basiaszwan

Debiutant

**

0  

A ja uważam, że jeśli chcemy by nasze zęby były białe nie trzeba od razu iść na drogie i nie do końca zdrowie zabiegi wybielające, moim zdaniem można śmiało skorzystać z porad dentysty, używać lepszych szczoteczek i past, aż w końcu korzystać również z płynu do płukania ust, chociażby takiego: https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%...freshburst mi to bardzo pomogło i obyło się bez nie wiadomo jakich przedsięwzięć

Ela_88

Debiutant

**

0  

Wybór dobrego dentysty jest bardzo ważny! W końcu zęby mamy jedne na całe życie. Owszem, są implanty, ale czy nie lepiej mieć własne zęby?Smile Ja zawsze chodzę prywatnie, leczenie na NFZ już przeszłam i nie chcę do tego wracać Big Grin

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS