Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Leczenie zębów

Magdalena Michalak

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Gdzie najczęściej leczycie swoje zęby- w gabinetach prywatnych, czy może jednak nadal państwowych? Ja już od dłuższego czasu nie liczę na NFZ, a dodatkowo z usług, jakie świadczy dentysta Radom , do którego regularnie chodzę jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim ma on doskonałe podejście do pacjentów, a w sytuacjach kryzysowych nie trzeba długo czekać na to, aby przyjął "potrzebującą" osobę.

katrinka234

Debiutant

**

0  

Na NFZ tez mozna znależć dobrego dentyste i fajnie to zmniejsza koszty. warto poszukac!! Smile

Marlenka21

Debiutant

**

0  

To prawda, ale niestety mało kto ma tyle czasu i cierpliwości zeby go znaleźć. Sama będę musiała wkrótce wybrać się do dentysty bo przekładam to już w nieskończoność.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Ja także ciągle przekładam wizytę. Niestety zaczyna mnie pobolewać brzuch.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Lepiej wizyty nie przekładać. Mój brat też się bał, a teraz zapisywał się na zabiegi z zakresu implantologii. Tak to zaniedbał, że musi teraz wstawiać implanty, ale będzie to robił u sprawdzonego specjalisty.

kamila.stuhlik

Użytkownik

0  

Na NFZ nie ma co liczyć. Cała rodzina leczy się prywatnie.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja lecze się na nfz, ale prawda jest taka, że są takie zabiegi, których nfz nie pokryje i nie ma wybory pozostaje prywatnie.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

U mnie w zasadzie nie ma już czego leczyć, ponieważ zmuszona byłam wyrwać zęby i zdecydować się na implanty - trochę bałam się powikłań po wszczepieniu implantów, ale na szczęście wszystko było w porządku.

kewlar

Debiutant

**

0  

A gdzie robiłaś implanty? Słyszałam, że lubelski ALDENT specjalizuje się w takich zabiegach i robi to świetnie?

Ajlar

Użytkownik

0  

Implanty to teraz nic niezwykłego Smile W sumie jest to świetny sposób na rozwiązanie problemu z brakami w uzębieniu. Ja straciłam dwójkę w "wypadku" rowerowym. Ząb się ułamał w takim miejscu, że nie było szans na ratunek Pozostało mi tylko wstawienie implantu. Zdecydowałam się na zabieg w Centrum Estetyki Medycznej http://cemkierach.pl/oferta/stomatologia/implantologia/ w Tychach. Zapewniają nowoczesną i profesjonalną obsługę stomatologiczną. Gabinety są super wyposażone a ekipa jest niezwykle miła. Aż miło się idzie do takiego stomatologa Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS