Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Leczenie żylaków

Dembiso

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Co prawda problem nie jest jakiś ogromny ale zauważyłem u mamy coraz więcej żylaków na nogach i teraz szukam informacji w jaki sposób można się tego pozbyć zawczasu. Ma ktoś jakieś pomyły? Wiem, że w Warszawie jest dobry ośrodek który leczenie żylaków traktuje jako jedną z profesji - http://flebonet.pl/placowki/Warszawa/ natomiast zastanawiam się czy nie można udać się gdzieś bliżej z tego typu problemem.

pilniczko

Debiutant

**

0  

Na szczęscie ten problem mnie nie dotyczy, ale gdy miałam prace stojącą bardzo sie tego obawiałam. Zazwyczaj pomagają maści i aktywny wypoczynek

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

To pomaga zapobiegać powstawaniu żylaków. Niestety jak już się pojawiły, to można je tylko usunąć. Byłam jakiś czas temu z koleżanką w ClinicForYou, bo zastanawiała się nad liftingiem piersi Wrocław. Widziałam, że w ofercie mają też leczenie żylaków. Myślę, że warto zerknąć na ich stronę po więcej szczegółów i zadzwonić, by zdobyć więcej informacji.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Żylaki w takich klinikach leczy się laserowo? Dobrze kojarzę? Moja babcia korzystała w tej kwestii z pomocy dermatologa z Krakowa, który również potrafił pozbawić ją tego problemu.

januszjaki

Użytkownik

0  

Zanim udacie się do dermatologa możecie zainteresować się kremami dostępnymi bez recepty:
    http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/co-n...z-recepty/

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Żylaki najlepiej jest usuwać laserowo.

Fligeris

Debiutant

**

0  

Podstawą nowoczesnego leczenia żylaków kończyn dolnych jest odpowiednie rozpoznanie zaawansowania choroby oraz zastosowanie najmniej inwazyjnej, a jednocześnie najskuteczniejszej metody leczenia. Najważniejszym badaniem w diagnozowaniu chorób układu żylnego kończyn dolnych, poza badaniem fizykalnym, jest badanie USG Doppler Color.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

To prawda, najlepiej zdiagnozuje to chirurg naczyniowy.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Fakt w takim przypadku zdecydowanie najlepiej będzie udać się do specjalisty na zabieg. Poza tym nie jest to jednak taka sprawa, w której pomoże magnez lek , wobec czego szybka konsultacja jest jak najbardziej wskazana. Co zaś się samych żylaków tyczy, słyszałam, że są dostępne w sprzedaży takie specjalne rajstopy, które mają ułatwiać walkę z nimi. Słyszeliście coś o tym?

winko1

Debiutant

**

0  

Żylaki na nogach czy żylaki odbytu - można i trzeba leczyć czy usuwać. Na żylaki na nogach są specjalne zabiegi, a na hemoroidy różne czopki dla przykładu http://www.ruskorex.pl/.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS