Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Lekcje ONLINE - język NIEMIECKI (SKYPE)

Łukasz Tutor DE

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam serdecznie,

chciałbym przedstawić swoją delikatnie uaktualnioną (*) ofertę dotyczącą korepetycji z języka niemieckiego ONLINE przez komunikator Skype.
    Proponuję następujące rodzaje zajęć:
    - przygotowanie do egzaminów szkolnych oraz certyfikacyjnych na poziomach A1-C1 dla młodzieży i dorosłych
    - przygotowanie do matury (podstawowej lub rozszerzonej) *
    - German for English speakers *
    - Tedesco per Italiani *
    - Błyskawiczna nauka (ścieżki od 0 do A2 i B1 do B2) *
    - kursy ukierunkowane na poszerzanie słownictwa biznesowego lub z nauk przyrodniczych
    - praca indywidualna nad jedną konkretną sprawnością językową.

Na życzenie jestem w stanie wzbogacić ofertę o nauczanie języka niderlandzkiego.

Lektor niemieckiego ONLINE - ŁUKASZ

Zapraszam do kontaktu poprzez wymieniony wyżej link, gzie są również dostępne bliższe informacje o mnie.
    W skrócie ; mam certyfikat z poziomu C1 (wynik 86 punktów, pracowałem w obsłudze klienta w języku niemieckim, zaliczyłem także część przedmiotów na studiach w tym języku, a co najważniejsze bardzo lubiłem się go uczyć i nauczać - i z tego względu zapragnąłem podzielić się swoją pasją z innymi).
    Stawka wynosi 30/35 PLN za 45 min./60 min. lekcyjnych

Pozdrawiam

Łukasz

tel. 730-443-339

bladosz11

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Nigdy nie korzystałem z takiej formy nauki języka obcego więc ciężko mi powiedzieć, czy jest ona skuteczna czy może nie. Ja za to do nauki języka niemieckiego z powodzeniem używam aplikacji https://www.jezykiobce.pl/niemiecki/1098...bilna.html gdzie mam całą masę przydatnych słówek i zwrotów w języku niemieckim.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS