Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Lektorzy - Język hiszpański.

Anetka

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Hej. Smile Słyszałam już o mgr Makiele, aczkolwiek jej nie mam. Mam za to z mgr Martą Goraj-Kasprzyk. Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć? Big Grin

Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2012 11:28 przez Anetka.

Polly6961

Debiutant

**

0  

A możesz podzielić się informacjami o mgr Makiele? Wiem tylko tyle, że to baraaardzo, bardzo źle z nią mieć zajęcia Big Grin

Anetka

Użytkownik

0  

Wymagająca, ale niektórzy ją lubią. Smile Nas przed nią ostrzegali. Big Grin

zotternijka

Debiutant

**

0  

Też mam z mgr Martą Goraj-Kasprzyk i nie wiem czy dalej mam sie obawiać hiszpańskiego.. bo na początku wszyscy okropnie straszyli tym językiem

Anetka

Użytkownik

0  

Na razie nikt się nie odzywa. Tongue

GreyBack

Użytkownik

7  

Polly6961 napisał(a):
    A możesz podzielić się informacjami o mgr Makiele? Wiem tylko tyle, że to baraaardzo, bardzo źle z nią mieć zajęcia Big Grin

Z doświadczenia wiem, że lepiej chodzić na wszystkie zajęcia i mieć 2 z repasso (powtórka z ostatnich zajęć), niż na nich nie być i otrzymać 'karne' ksera. Co do konsultacji, Pani mgr jest zawsze dostępna w wyznaczonych godzinach, każde kolokwium można poprawiać aż do skutku. Na końcu każdego semestru jest obowiązkowa odpowiedź ustna z całości.

Colenos

Debiutant

**

0  

Jestem tym wybrancem ktory bedzie mial zajecia z wyzej wspomniana pania chcialbym sie dowiedziec na czym polega jej "piekielnosc " ? zakladajac ze ktos jest w jezyku totalnie zielonym. Zadaje ona niemozliwe duzo slowek do nauczenia ? czy tlumaczy w niezrozumialy sposob a potem wymaga pelnego zrozumienia ? czy poprostu u niej trzeba umiec partie materialu ktore ona uwaza za zrealizowane ? jestem bardzo ciekawy , pozdrawiam.

GreyBack

Użytkownik

7  

Właśnie trudno wytłumaczyć piekielność tej Pani, to trzeba przeżyć ;D Słówek jest zawsze multum, co prawda co jakiś czas się powtarzają. Sposób tłumaczenia jest w miare zrozumiały. Trzeba mieć wszystkie ćwiczenia zrobione i w zasadzie na kolosach później wychodzi, że trzeba je umieć na pamięć aby zaliczyć. Zadania domowe co zajęcia, należy mieć przetłumaczone WSZYSTKIE słówka, koniecznie ze słownika. Coś Ci akurat brakuje- dwója. Co zajęcia powtórka, każda osoba po kolei ma zadane jedną, czasem więcej rzeczy do powiedzenia. Nie umiesz akurat rzeczy o którą Cię zapyta- pytanie kolejne, potem dwója.

Anetka

Użytkownik

0  

Nikt nie miał styczności z Panią mgr Goraj-Kasprzyk? Bo cicho coś o niej. Wink

tumka

Debiutant

**

0  

A szwedzki też macie? Jest możliwość nauczenia się tego języka?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS