Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
lepiej pieniądze na prezent czy rzecz materialna?

Josjustyna

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Mój kuzyn jest nałogowym palaczem, który ciągle narzeka na rosnące ceny papierosów. Nie miałem za bardzo pomysłu co mu kupić więc postanowiłem, że zamówię mu maszynkę do tytoniu. Do zakupu takiego prezentu przekonał mnie jeden z wpis blogowych - https://www.tomito.pl/Czy-mozna-palic-ta...21844.html

remontada

Debiutant

**

0  

Oczywiście, że pieniądze. Chociaż z rzeczy materialnych czasami jest większa radość.

Miliardy ludzi przychodzą na ten świat i z niego odchodzą - mówi - Ale nigdy nie będzie drugiej takiej jak ty.

Flawori

Debiutant

**

0  

Jestem zdania, że lepiej podarować pieniądze.

malutka00

Kura domowa

0  

Moim zdaniem to kwestia osoby Tongue Dla jednej najlepszym i najbardziej praktycznym prezentem będą pieniądze, a dla kogoś innego - użyteczna rzecz Smile jeśli jednak szukasz dobrego prezentu dla chłopaka to poczytaj sobie co nie co na temat torby, którą możesz mu podarować, na przykład na http://diana-sport.pl/torba-meska-jaka-w...-chlopaka/ Smile to fajna rzecz, moim zdaniem Tongue

Kto nie lubi oszczędzać, kupować taniej, w korzystnych internetowych cenach? Dla takich osób stworzyłam blog o zakupach http://puszczamyztorbami.pl/. Wymieniam się informacjami o rabatach, kuponach i akcjach zniżkowych. Wszystko za FREE.

gilti

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem lepszym prezentem jest jakiś fajny upominek niż pieniądze, a jeśli nie wiesz co upić zajrzyj do sklepu https://www.edibazzar.pl/ w nim na pewno coś fajnego znajdziesz

andrzej4435755

Debiutant

**

0  

Ja swojej kobiecie ostatnio kupiłem bardzo fajny prezent z sklepu internetowego https://ladiosa.pl/10-urzadzenia . Z tego prezentu była bardzo zadowolona,a to jest ważne.

zeris

Debiutant

**

0  

Na wesele, komunię czy 18-stkę lepiej dać pieniądze. Na inne okazje typu zwykłe urodziny można dać prezent.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja mojemu narzeczonemu ostatnio podarowałam zestaw kosmetyków Smile Bardzo lubi o siebie dbać, więc podarunek był trafiony Wink Jeśli mam być szczera, to spędza w łazience więcej czasu ode mnie Wink W zestawie znalazły się między innymi profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji brody i włosów ze sklepu beardman.pl, który jest jednym z jego ulubionych Smile

winko1

Użytkownik

0  

Wszystko zależy dla kogo, dla studenta pewnie lepiej pieniądze, a jak prezent to koniecznie taki trafiony. Jak nie wiemy co kupić dajmy kopertę, osoba obdarowywana będzie najlepiej wiedziała jak to spożytkować. Na urodzinki fajnie też zamówić solenizantowi tort. Kto z nas nie lubi słodkości? a torcik nawet starsze osoby cieszy. Bardzo smaczne robi cukiernia Torty Jak Marzenie z Rudy Śląskiej, ale na terenie Katowic też dostarczają. Minimum 5 dni wcześniej trzeba zamówić, jeśli zrobi się to przez stronę internetową będzie dodatkowy rabat. Są gotowe wzory, ze smaków pyszne są chrupek i malina marakuja. Na pewno każdy znajdzie idealny dla siebie. Wzór także Smile

alan22

Debiutant

**

0  

Jeżeli dobrze znasz osobę, której chcesz wręczyć prezent to wiesz, czy bardziej chciałby kasę, prezent czy coś innego. Ja np. od dłuższego czasu szukam prezentu dla dziewczyny na naszą pierwszą rocznicę. Na zaręczyny jeszcze za wcześnie chociaż kocham ją bardzo. Myślałem by kupić jej jakiś drobiazg w sklepie z prezentami i zabrać na wycieczkę np. do Krakowa na cały dzień. Co sądzicie o tym?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS