Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
lepiej pieniądze na prezent czy rzecz materialna?

Sandra52

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Zależy. Dużo osób mówi, że pieniądze świadczą o braku pomysłu, ale wg mnie lepiej dać pieniądze niż "popisać się" pomysłem, który całkiem nie przyda się obdarowanemu. W przypadku np. wesel, coraz częściej się spotykam, że młodzi wprost proszą o pieniądze, oni będą wiedzieć przecież najlepiej co im się przyda. Zawsze można też jakoś właśnie delikatnie podpytać, co kto chciałby dostać.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Moim zdanie to też trochę zależy od okoliczności. Na pewno bardziej bezproblemowym prezentem są pieniądze.

misia8603

Debiutant

**

0  

A to w sumie zależy co i dla kogo Smile Pieniądze to raczej takie pójście na łatwiznę a prezent który sami wybieramy to oznacza, że o danej osobie myślimy. Ja np. dla swojego męża na 30 urodziny bede kupowała ten skok ze spadochronem http://flytandemy.pl/ i już nie mogę doczekać się jego miny jak to zobaczy Smile Wiem, że sprawię mu tym mega frajdę i to, że zapamięta ten dzień do końca życia. Gadałam już z koleżanką co skakała i opowiada, że tych przeżyć nie da się nawet opisać Smile

studnica

Debiutant

**

0  

według mnie pieniądze są zdecydowanie lepszym prezentem niż rzecz materialna

Miśka Kulka

Użytkownik

1  

Ja zawsze stawiam na kopertę, lub odpowiednią butelkę alkoholu ponieważ jest to jak dla mnie, najlepszy zestaw prezentowy. Jeśli jednak solenizant powie wprost co chciałby dostać, staram się to kupić. Moja mama na urodziny dostała ode mnie, specjalne marokańskie naczynie które bardzo jej się spodobało a moja siostra oznajmiła, że potrzebuje nowych pędzli do makijażu. Wczoraj znalazłam drogerię internetową gdzie w sprzedaży mają bardzo ciekawe zestawy https://puderek.com.pl/89_lancrone . Jutro składam zamówienie i może dorzucę jej jeszcze jakiś kosmetyk do prezentu.

mileniaa

Użytkownik

0  

Wszystko zależy od Ciebie, ja zazwyczaj staram się kupować prezenty i do tego aby były jak najbardziej użyteczne, przydatne solenizantowi/tce. Znajomy dostał ostatnio ciekawy prezent, laptopa z dotykowym ekranem, może coś takiego, tutaj znalazłam kilka informacji na ten temat https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-...warto/651/ Bardzo funkcjonalnie się na takiej matrycy dotykowej pracuje, przydatna funkcja, warto coś takiego mieć.

Hulaszczy313

Debiutant

**

0  

Może coś jak najbardziej podpasowane pod daną osobę ? Bo najgorsze co można zrobić to kupić jakąś masówkę tylko po to żeby coś było. A dużo lepiej zazwyczaj jest się zastanowić co mogłoby się przydać itd.

studentoov

Debiutant

**

0  

dużo lepiej jest dać pieniądze, unika się wtedy problemu nietrafionych prezentów.

Okragly249

Debiutant

**

0  

Rzecz zdecydowanie bo wtedy widać że nie mamy na to wszystko wywalone ^^.

Nonek

Debiutant

**

0  

Ja tam wolę pieniądze, chyba, że mamy pewność, że dana rzecz się przyda

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS