Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Lepsza kawa czy energetyk?

fenkuł

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Szybkie pytanie do Was: co wolicie? Energetyki typu Tiger, czy kawę?
    Wiadomo - wszystko z umiarem ale ja jednak wolę smak energy drinka i gwarantowany efekt szybkiego pobudzenia i postawienia nocy, nawet po zarwanej nocy Wink Plusik też za poręczną, małą puszkę.

tatam

Debiutant

**

0  

Oczywiście że kawa. Energetyki to chemia, która tylko zakłóca pracę organizmu. Daje chwilowy efekt i mocno uzależnia.

maxel88

Użytkownik

0  

Ja też wolę energetyki, choć wiem że są niezdrowe. Niemniej jednak bardziej mi smakują i nie przebarwiają tak zębów jak kawa. Ale nie zachęcam do picia takich napojów, lepsza jest woda mineralna i naturalne soki.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Na mnie zdecydowanie lepiej działa kawa niż energetyk Smile No i nie ma ona w sobie tej całej chemii Smile Najlepiej czuję się, kiedy zrobię sobie w ekspresie podwójne espresso. A Wy macie w domach ekspresy do kawy? Jeśli nie, to polecam rozważyć taki zakup Wink Ja już teraz nie wyobrażam sobie życia bez takiego sprzętu Wink Ekspres zamawiałam na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-d...gwarancja/, póki co działa bez zarzutu i jestem z niego bardzo zadowolona, więc polecam Smile

jo.anna

Debiutant

**

0  

Staram się unikać energetyków, kawa nie wiem czy pomaga ale tak sobie mówię. Naprawdę muszę mieć dołek żeby sięgnąć po energetyka, kiedyś piłam częściej ale staram się nico lepiej odżywiać, wkręciłam się w tą manie zdrowego trybu życia

Marika123

Debiutant

**

0  

Ja może jestem dziwna, ale kawy nie cierpię w żadnej postaci, nawet lodów czy deserów. Wolę zatem energetyka.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS