Polecamy
Ostatnie tematy
-
Studia w Katowicach, Logi...
Ostatni post przez: sias1a
Dzisiaj 16:05
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 901 -
(za)dużo chętnych do jedn...
Ostatni post przez: oko1wita
Wczoraj 19:15
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 1152 -
Najlepsze konto bankowe d...
Ostatni post przez: oko1wita
Wczoraj 19:13
» Odpowiedzi: 25
» Wyświetleń: 16188 -
usługi kinowe w Katowicac...
Ostatni post przez: oko1wita
Wczoraj 19:12
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1283 -
Konsultant - Wdrożeniowie...
Ostatni post przez: Grupa Kotrak
Wczoraj 12:59
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 454 -
Program Ambasadorski ING ...
Ostatni post przez: ING_kariera
Wczoraj 12:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 447
Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów- mBank eKONTO - 50% osób
-
ING Bank Śląski - 25% osób
Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników
- Postów/dt>
- 14
- Reputacja:
- 10
- Dołączył
- 19-07-2009
- Postów/dt>
- 386
- Reputacja:
- 4
- Dołączył
- 24-11-2009
- Postów/dt>
- 322
- Reputacja:
- 4
- Dołączył
- 29-09-2008
- Postów/dt>
- 71
- Reputacja:
- 3
- Dołączył
- 03-08-2010
- Postów/dt>
- 41
- Reputacja:
- 3
- Dołączył
- 04-08-2010
Ostatnio dołączyli
- Postów/dt>
- 0
- Reputacja:
- 0
- Dołączył
- 23-05-2012
- Postów/dt>
- 0
- Reputacja:
- 0
- Dołączył
- 22-05-2012
- Postów/dt>
- 3
- Reputacja:
- 0
- Dołączył
- 22-05-2012
- Postów/dt>
- 1
- Reputacja:
- 0
- Dołączył
- 22-05-2012
- Postów/dt>
- 1
- Reputacja:
- 0
- Dołączył
- 21-05-2012
Inne nasze serwisy
Sklep - powstał dzięki współpracy z Tradedoubler, firmą zajmującą się marketingiem elektronicznym. Przejdź do strony sklepu-
Witam,
Mam do sprzedania sporo książek do logistyki, zarządzania etc.
1)Marian Sołtysik -"Zarządzanie Logistyczne" III Wydanie zmienione i rozszerzone Katowice 2003 -10 zł stan bardzo dobry, ilość stron 130, okładka miękka.
2)Jolanta Bernais, Jolanta Ingram, Teresa Krasińska -"ABC Współczesnych Koncepcji i Metod Zarządzania" Katowice 2007 - 10 zł stan bardzo dobry, ilość stron 152, okładka miękka.
3) Jerzy Majewski -"Informatyka dla Logistyki" Wydanie III -Biblioteka Logistyka Poznań 2008- 35 zł stan bardzo dobry, ilość stron 315, okładka miękka.
4) Stanisław Krzyżaniak -"Podstawy Zarządzania Zapasami w przykładach" wydanie III -Biblioteka Logistyka, 30 zł stan bardzo dobry, ilość stron 269, okładka miękka.
5) Ireneusz Fechner -"Zarządzanie łańcuchem dostaw" Wyższa Szkoła Logistyki Poznań 2007, 28 zł stan bardzo dobry, ilość stron 296, okładka miękka.
6)John J. Coyle, Edward J. Bardi, C.John Langley Jr. -"Zarządzanie Logistyczne" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne Warszawa 2007
65 zł, stan dobry, ilość stron 734, okładka miękka.
7)Czesław Skowronek, Zdzisław Sarjusz-wolski -"Logistyka w przedsiębiorstwie" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, wydanie IV zmienione, Warszawa 2008, 35 zl, stan bardzo dobry, ilość stron 355, okładka miękka.
8)Marek Kasperek-"Planowanie i Organizacja Projektów Logistycznych" Katowice 2006, 10 zł stan bardzo dobry, ilość stron 142, okładka miękka.
9) Zdzisław Dudziński, Michał Kizyn -"Poradnik Magazyniera" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne Warszawa 2008, 15 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 419, okładka miękka.
10) Elżbieta Gołębska -"Logistyka w gospodarce światowej", Wydawnictwo C.H. Beck, Warszawa 2009, 25 zł, stan bardzo dobry.
11) Bogusław Śliwczyński,"Planowanie Logistyczne" Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik logistyk wydanie 2, Biblioteka Logistyka, Poznań 2008, 25 zł, ilość stron 330, stan bardzo dobry, okładka miękka.
12) Stanisław Krzyżaniak, Piotr Cyplik -"Zapasy i magazynowanie" TOM I Zapasy Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik Logistyk, Biblioteka Logistyka, Poznań 2008, ilość stron 300, 20 zł, stan bardzo dobry, okładka miękka.
13) Lynn Williams -"Rozmowa Kwalifikacyjna bez tajemnic" One press, ksiazki klasy bussiness, Wydawnictwo Helion Gliwice 2006, 20 zł, stan bardzo dobry,ilość stron 226, okladka miękka.
14) Cecil Bozarth, Robert B. Handfield -"Wprowadzenie do Zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw" -Kompletny Podręcznik Logistyki i Zarządzania Dostawami, Wydawnictwo Helion 2007 70 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 726, okładka twarda.
15) Ewa Płaczek -"Logistyka międzynarodowa" II Wydanie zmienione i rozszerzone, Katowice 2006, 10 zl, stan bardzo dobry, ilość stron 147, okładka miękka.
16) Grażyna Gierszewska, Maria Romanowska -"Analiza strategiczna przedsiębiorstwa" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2007, 30 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 352, okładka miękka.
17) Jacek Szołtysek -"Podstawy Logistyki miejskiej" - Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej w Katowicach, 2007, 10 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 168, okładka miękka.
18) Danuta Kisperska Moroń, Stanisław Krzyżaniak - "Logistyka"
Biblioteka Logistyka, Poznań 2009, 50 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 503, okładka twarda.
19) Frederick J. Beier, Krzysztof Rutkowski -"Logistyka" Szkoła Główna Handlowa, 1993, 7 zł, stan lekko zniszczona okładka , ilość stron 220, okladka miękka.
20) "Podstawy Logistyki" Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik logistyk, Wydanie 2, Praca zbiorowa, Biblioteka Logistyka, Poznań 2008
20 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 201, okładka miękka.
21) Jozef Nowacki, Zygmunt Tobor -"Wstep do Prawoznawstwa", wydanie II, wydawnictwo Zakamczyce 2002, 35 zł, stan bardzo dobry,ilość stron 301, okładka miękka.
22)Krystyna Kowalska - "Logistyka Zaopatrzenia", Katowice 2005, 10 zł, stan bardzo dobry, ilość stron140, okładka miękka.
23)David Begg, Stanley Fischer, Rudiger Dornbusch-"Mikroekonomia", Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2003, 45 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 558, okładka miękka.
24) Kenneth Lysons -"Zakupy zaopatrzeniowe" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2004, 45 zł,ilość stron 504, okładka miękka.
25) Kazimierz Perechuda -"Zarzadzanie Przedsiębiorstwem Przyszłosci - Koncepcje, modele, metody”, Biblioteka Biznesmena 2000, 35 zł, ilość stron 318, okładka miękka.
26) 6 książek Biblioteka Gazety Wyborczej:a) Praca - Szukam, Zmieniam, Wybieram część 1,ilość stron 128, b) Jak i Gdzie skutecznie szukać pracy? część 2 ilość stron 120, c) Jak napisać najlepsze CV i list motywacyjny -część 3, ilość stron 127, d) Jak najlepiej zarezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? część 4, ilość stron 116 e)Jak wynegocjować najlepsze warunki zatrudnienia? część 5, ilość stron 128
f)Mam juz pracę Prawo w pracy część 6ilość stron 128.--> 6 książek w twardych oprawach w cenie 40zl całość.
27) Czesław Skowronek, Zdzisław Sarjusz-wolski -"Logistyka w przedsiębiorstwie" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, wydanie III zmienione, Warszawa 2003, 25 zl, stan bardzo dobry, ilość stron 407, okładka miękka. (wcześniejsze wydanie pozycji 7)
28) „Kompendium Wiedzy o Logistyce” pod redakcją Elżbiety Gołębskiej, Wydawnictwo PWN Warszawa, Wydanie trzecie, 30 zł, ilość stron 322, okladka miękka
Możliwość negocjacji przy wyborze kilku pozycji.
Kontakt tel :668-405-122 lub GG:9087680
Odbiór w Katowicach, możliwy również odbiór na terenie uczelni.Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2012 13:11 przez abcabc.
04-02-2012 17:55 Zacytuj |
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc


