Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć?

elabarbara

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Najlepiej to jest szukać w sklepach online. Ja jestem w trakcie remontu i na pewno będziemy wymieniać meble kuchenne, zlew, lodówke itd. Przejrzę wasze propozycje, bo może trafię na coś czego własnie szukam. Póki co znalazłam już nowe naczynia i fajne Patelnie do naleśników na Ceneo.plMyślę że to dobra marka więc, będzie to dobry wybór.

ronno

Użytkownik

0  

Ważne jest też odpowiednie wyposażenie łazienki dla klientów w lokalu gastronomicznym. Zwykle poza armaturą wystarczy elektryczna suszarka do rąk i porządny dozownik mydła.

Mirka

Debiutant

**

0  

Prowadzącym punkty gastronomiczne niezbędne są też piece wielofunkcyjne i ekonomiczne. Wyjątkowo polecane są modele konwekcyjno - parowe, ponieważ zapewniają szybką pracę, a do tego wiele sprzętów ma małe wymiary. Wybór takiego pieca nie jest łatwy, urządzenie musi spełniać pewne kryterium. Dobrym przewodnikiem przy wyborze i zakupie właściwego pieca jest sklep Multi Gastro z bogatym asortymentem takich urządzeń https://multigastro.pl/piece-konwekcyjno-parowe Można się dużo dowiedzieć na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie idealnego sprzętu do przyrządzania posiłków.

szamer1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja mam kilka sprzętów na oku jednak są to sprzęty ze sklepów pośredników i teraz zastanawiam się czy bezpośrednia oferta od producenta i zamówienie sprzętu od producenta będzie lepszym rozwiązaniem czy bez obaw mogę zamawiać od pośredników jak sądzicie?

mpire

Zaawansowany Użytkownik

0  

Manissa

Debiutant

**

0  

Widzę tutaj wiele naprawdę bardzo przydatnych informacji.

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Warto pamiętać także o zakupie lub dzierżawie ekspresu do kawy. Nie wyobrażam sobie żadnego lokalu bez dobrej kawy. Na stronie http://najlepsza-kawa.pl/ znajdziecie ofertę firmy, która się właśnie w tym specjalizuje.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS