Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
lot samolotem

zuza35

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam, jak się przygotować do pierwszego lotu samolotem? zażywacie jakieś tabletki np aviomarin lub coś na uspokojenie?
    http://evokred.pl

Carlama

Debiutant

**

0  

Najlepiej zorientować się czy można wziąć takie leki na pokład i ewentualnie tam zażyć. Raczej nie ma sensu brać na zapas, bo nie wiadomo jak Twój organizm zareaguje i czy będą potrzebne.

Carlama

Debiutant

**

0  

Najlepiej zorientować się czy można wziąć takie leki na pokład i ewentualnie tam zażyć. Raczej nie ma sensu brać na zapas, bo nie wiadomo jak Twój organizm zareaguje i czy będą potrzebne.

Clumok

Debiutant

**

0  

Nie bierz leków przed lotem! Może być tylko gorzej! Jeśli nie wiesz jak reaguje Twój organizm to spokojnie. Może wszystko będzie dobrze Smile Dobre nastawienie i brak nerwów to podstawa! Sprawdź czy możesz ewentualnie wziąć coś do samolotu "w razie wypadku". Ogólnie latanie samolotem to ciekawe doświadczenie Smile Ja latałem kilka razy i zawsze miło to wspominam Smile

borysek

Debiutant

**

0  

Aż tak się boisz? Wypadki w lotnictwie w Europie praktycznie się nie zdarzają, więc głowa do góry. Jak pierwszy raz leciałem enterem z itaką na wczasy samolotem to też się cykałem, ale nawet nie było turbulencji. Staraj się myśleć pozytywnie Smile

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Nie ma co się bać, samoloty to bezpieczny środek transportu Smile I szybki. Co prawda nie jest może tani, ale da się znaleźć bilety w korzystnej cenie, byle wiedzieć gdzie i kiedy ich szukać. Pomocną aplikacją jest Esky, gdzie można znaleźć mnóstwo połączeń w dobrych cenach.

moncia

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem też nie warto brać nic przed startem jeśli nie wiadomo jak organizm zareaguje na konkretny lek i na sam lot. Ja wzięłabym coś ze sobą, ale coś sprawdzonego może na ból głowy, bo to najczęściej się zdarza w samolotach.
    Pierwszy raz też bałam się lecieć i miałam lekarstwa pod ręką, ale okazały się zupełnie niepotrzebne, bo cały lot odbył się bez żadnych nieplanowanych akcji czy nawet mojego gorszego samopoczucia.

Stoelte

Debiutant

**

0  

Nie bierz nic niesprawdzonego, bo tylko możesz sobie zaszkodzić.
    To, co był wzięła to leki przeciwbólowe, może jakąś aspirynę, to wszystko.

Przeczytaj o zabiegach na naczynka http://artcards.com.pl/laserowe-zamykani...-naczynka/

Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2018 12:01 przez Stoelte.

swopkin

Debiutant

**

0  

Mi się wydaje, że to jest zdecydowanie temat dla specjalisty z tej dziedziny tematycznej. Dzięki temu można sobie oszczędzić naprawdę wielu problemów oraz trudności.

Czy nienawiść ma taką samą moc jak miłość? Według mnie: tak. Właściwie myślę, że nienawiść jest silniejsza.

parkiet

Użytkownik

0  

Ja się boję latać samolotami. Póki co jest transport busem więc można się przemieszczać w tenże sposób również szybko i bezpiecznie.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS