Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Łucznictwo amatorskie - groty i strzały

RobinHood

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Cool 

Łucznictwo amatorskie to sport który zyskuje coraz większą popularność. Sam złapałem bakcyla około roku temu za namową przyjaciela kupiłem pierwszy łuk amatorski kilka strzał i groty.
    Początkowo trenowałem strzelanie koło domu w odpowiednio przygotowanym miejscu. Strzały padały do prowizorycznej tarczy natomiast najważniejszy był relaks. Nie zdawałem sobie sprawy że można tak odpocząć psychicznie jednocześnie wykonując wysiłek fizyczny. Satysfakcja z dobrego strzału też napawa radością. Z Ciekawostek ostatnio testowałem gwiżdżące groty, świetna sprawa. Podczas szybkiego strzału wydają ciekawy dźwięk następnie ten szybko się kończy gdy strzała wbija się w cela a to jeszcze bardziej uatrakcyjnia zabawę.

alfred332

Debiutant

**

0  

Mój wujek uprawia łucznictwo i zawsze zadawałem mu pytanie po co on to w ogóle robi , a on mi odpowiedział że to jest jego hobby

jardoo

Debiutant

**

0  

lucznictwo to sport olimpijski !

pierzynka

Debiutant

**

0  

W pewnym momencie miałam dość wysokie osiągnięcia w tym sporcie. Trochę żałuję, że już nie strzelam Sad Świetna rozrywka, uczy bardzo wielu przydatnych umiejętności. A zawody to prawdziwa frajda - przebiegają w bardzo rodzinnej atmosferze.

Anjela

Debiutant

**

0  

Szkoda, że to wszystko jest takie drogie. W sumie dzięki zawodom poznałem wielu ludzi, którzy wytwarzają, także dla mnie strzały.

Martin33

Debiutant

**

0  

Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym Smile Mam pewność, że mi się one przydadzą Wink

Gdy się ucieka, ucieka się jak wilk. Nigdy po ścieżkach, którymi się kiedyś chodziło.

swopkin

Debiutant

**

0  

Bardzo przydatne są te porady Smile Dzięki wielkie Wink Z całą pewnością z nich skorzystam Smile

Czy nienawiść ma taką samą moc jak miłość? Według mnie: tak. Właściwie myślę, że nienawiść jest silniejsza.

stefan221

Debiutant

**

0  

Od ośmiu lat uprawiam łucznictwo i bardzo sobie chwalę to. Ostatnio nawet trochę dziewczynę uczę tego łucznictwa że by wiedziała co i jak.

majkel123

Debiutant

**

0  

Miałem okazję kiedyś spróbować - w ramach atrakcji - i zaczynam rozumieć, że można złapać tzw. "bakcyla" :-)

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS