Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Magisterka na UE po prywatnej uczelni...

kropka75

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Dzień dobry.

Witam Was serdecznie.
    Wpadłam tu do Was w poszukiwaniu informacji, niestety wyszukiwarka nie jest łaskawa.
    Chciałam zapytać o poziom na studiach II stopnia.
    Studia niestacjonarne.
    Kierunek: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, ale nie myślę o byciu dziennikarzem, interesuje mnie specjalność: Komunikacja społeczna w organizacji.

Boję się, że nie dam rady po prywatnej uczelni o wątpliwym poziomie.
    Czy jest sens w ogóle porywać się?
    No i angielski. Na mojej uczelni to żal i rozpacz. Zaczynałam od A2. Teraz jestem na powiedzmy A2/B1. To B2 to raczej w czytaniu niż w piśmie i w mowie. Wiadomo - egzaminy to testy i testy. I testy.

Boję się, że zmarnuję rok na walkę z angielskim na poziomie B2 i na przetrwanie tam wśród osób, które robiły licencjat na UE i są sto lat świetlnych dalej niż ja. Sad

Macie jakieś rady? Informacje? Może ktoś z Was też zaczynał znajomość z UE od magisterki?

pozdrawiam!

Knotty

Użytkownik

0  

Ja bym na twoim miejscu jak boisz się tak o język angielski to cały rok przeznaczył na jego naukę. Możesz zacząć przecież magisterkę za rok. I wydaje mi się, że spokojnie dasz sobie radę nawet z prywatnej uczelni. Pamiętaj masz ten sam tytuł co inni, nie zaczynasz z gorszego miejsca. Ja na przykład po studiach bałem się, że nie dam rady w pracy szczególnie, że pracowaliśmy na zupełnie innym sprzęcie niż omawialiśmy na zajęciach. Szczególnie trudność sprawiała mi obsługa przepływomierza masowego takiego jak mają na https://www.test-therm.pl/katalog-produk...oratoryjne . Na studiach z podobnym urządzeniem nie miałem do czynienia. Ale człowiek może się wszystkiego nauczyć.

kropka75

Debiutant

**

0  

Ano może, może. Tylko ja nie mam dwa razy więcej czasu niż inni.
    Mam go trzy razy mniej, bo sama wychowuję dziecko. Smile

Niestety już się dowiedziałam, że na drugim roku jeden przedmiot jest cały po angielsku, więc nie ma innego wyjścia, jak pożegnać UE na rok co najmniej. Sad

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS