Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
matematyka na gospodarce przestrzennej

annolina

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Hej,
    Mam takie pytanie jaki jest poziom matmy na gospodarce przestrzennej? Trudna jest ta matma? Pytam.. bo ja w liceum realizowałam matmę tylko w zakresie podstawowym, a że byłam w klasie humanistycznej to był poziom podstawowy z podstawy. Aczkolwiek na tym poziomie matma nie sprawiała mi praktycznie żadnego problemu. Domyślam się jednak, że na studiach może się to zmienić.. Dlatego mógłby mi ktoś powiedzieć jakie działy realizuje się na matematyce (jest ona chyba tylko pierwszy semestr na I roku jeśli się nie mylę). Ogólnie czy dużo problemów sprawia matma studentom?
    Może warto zaopatrzyć się w jakąś książkę i zaznajomić się z czymś wcześniej?
    Smile

Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2011 14:13 przez annolina.

blabla

Użytkownik

1  

Z tych trudniejszych zagadnień będą tylko prostsze podstawy, czyli całek, rachunku różniczkowego, trochę logiki i algebry. Ale nie ma się czym przejmować. No i na 2 semestrze trochę nudnej statystyki.

annolina

Debiutant

**

0  

dziękuję bardzo Smile
    A orientujesz się może (albo ktoś inny) jak jest z rysunkiem? Trzeba umieć coś wcześniej czy uczą tego od początku? trudno zaliczyć?

Paulaaa

Debiutant

**

0  

o tak, też chciałabym się dowiedzieć co z tym rysunkiem na GP, czy dużo jest godzin i czy trzeba przyjść i umieć, czy da się nauczyć wszystkiego od początku?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS