Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Me Myself And I gośćmi Spotkania z Sukcesem
 • Post: #1

  SSF BCC

  Debiutant

  **


  Postów: 8

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2010

  Status: Offline


    0  

   

  Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na drugie w tym roku „Spotkanie z Sukcesem” Tym razem gośćmi spotkania, które odbędzie się 16.03 w JazzClubie HIPNOZA w Katowicach, będzie zespół „Me Myself And I” Początek o 17:45.

  Głównym założeniem „Spotkań z Sukcesem” jest umożliwienie studentom śląskich uczelni, bezpośredniego kontaktu z osobami ze świata biznesu, mediów, kultury oraz sportu. Poprzez projekt, organizatorzy chcą wskazać uczestnikom najlepsze drogi do osiągnięcia sukcesu oraz zainspirować ich do tworzenia własnych, równie efektywnych ścieżek kariery zawodowej, co zapraszani goście.

  „Spotkania z Sukcesem” przeprowadzane są w formie wywiadu, z aktywnym udziałem publiczności. Podczas każdego ze Spotkań, zaproszeni goście dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniem, przekazując tym samym praktyczne wskazówki ze swoich dziedzin, które mogą okazać się niezwykle cenne dla osób rozpoczynających dopiero swoją karierę zawodową.


  Gościem inaugurującym piątą edycję „Spotkań z Sukcesem” był najmłodszy polski milioner – Kamil Cebulski, który podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą na temat biznesu. 16 marca studenci będą mieli okazję poznać kulisy sukcesu zespołu „Me Myself And I” Zgromadzone osoby dowiedzą się o początkach istnienia zespołu, poznają sylwetki jego członków oraz ich drogę kariery. Dowiedzą się także jakie zmiany przyniósł im występ w programie „Mam Talent!”


  Spotkania są bezpłatne. Każdy z uczestników, weźmie udział w losowaniu, w którym będzie miał szanse wygrać atrakcyjne nagrody. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie http://szs.sfbcc.org.pl/


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS