Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

janko

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

1  

Tyrion93 napisał(a):
    A co sądzicie o zamawianiu mebli przez internet ?

Dobre rozwiązanie, nie trzeba martwic się o transport. To niełatwe zadanie kochamczytac.pl/jak-bezpiecznie-transportowac-meble/ jak pokazuje autor artykułu Smile

Genowefa1

Debiutant

**

0  

Ja osobiście polecam meble marki modnestol. Na ich stronie można zobaczyć mnóstwo

Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2019 18:22 przez Genowefa1.

_Clavius_

Debiutant

**

0  

Nie korzystałem z tego sklepu z pierwszego postu na pierwszej stronie tematu.

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

W urządzaniu mieszkania oprócz mebli ważne są też różne dodatki, na przykład bez kosza na śmieci trudno byłoby się obyć. Na https://fabrykaform.pl/kosze-i-worki-na-smieci możecie obejrzeć ciekawe kosze.

kowal29

Debiutant

**

0  

Ja również kupowałem meble przez internet, były robione pod wymiar. Wystarczyło podać wymiary, wybrać materiał, kolory i wszystko było gotowe. Pasowało co do centymetra, nie zawiodłem się.

zadroznawanda

Debiutant

**

0  

ja jestem stałym klientem firmy VOX. Utrzymuję stałą stylistykę ich mebli przez co mieszkanie nabiera fajnego, unikatowego stylu. Teraz jestem na etapie wyboru paneli. Wybiorę albo panele drewniane lub winylowe, jeszcze muszę pomyśleć Smile

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

0  

Planuję remont salonu i szukam ciekawych mebli. Takich, które będą dobrej jakości i jednocześnie odrobinę luksusowe. W tym celu pokusiłem się o odwiedziny w galerii https://citymeble.com/gdansk/joop,91,pl.html . To właśnie tam trafiłem na markę JOOP. Jak dla mnie idealne meble do mojego salonu.

mpire

Zaawansowany Użytkownik

0  

A czy zamawialiście meble internetowo? Jednak jest znacznie taniej i wybór mają większy, szczególnie tutaj https://onemarket.pl/ gdzie zawsze zamawiam. I wam też polecam, to sklep z dobrą obsługą klienta, częstymi promocjami, wysyłają szybko i sprawnie towar. Mają też dodatki do ogrodu w swojej ofercie.

gilti

Użytkownik

0  

Meble poznań https://www.mebleblackart.pl/ są ładne i według mnie ich cena jest przyzwoita. Urządzając mieszkanie kupowałem u nich kuchnie na wymiar i wiele innych rzeczy, jestem zadowolony.

miapi

Debiutant

**

0  

tak, ja ostatnio dużo szukałam w internecie przy aranżacji mieszkania, zanim znalazłam naprawdę ciekawe i interesujące mnie kanapy Smile wczoraj zamówiłam tutaj (sklep Home&Sofa) jedną i już się nie mogę doczekać aż przyjdzie!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS