Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Medycyna estetyczna

teci

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

myślicie, że operacja powiększenia piersi to wielki obciach? potrzebuje tego ale boje sie opinii innych[/align]

oliwiawu

Użytkownik

Status: Online

0  

Pewnie że korzystam z usług gabinetów medycyny estetycznej. Jak każda kobieta dbam o swój wygląd. Zapisałam się do salonu kosmetycznego w Warszawie Śródmieście na Botox lift – najefektywniejsza i najcześciej stosowana, metoda likwidowania zmarszczek mimicznych. Niestety lata przybywają i już zaczynają się pewne zmarszczki mimiczne.

monikabert90

Użytkownik

0  

Ja ostatnio zastanawiam się nad skorzystaniem z zabiegu usuwania blizn w klinice Dr Osadowska. Słyszałam o niej bardzo dobre opinie, a taki zabieg nie kosztuje wcale aż tak dużo - wolę zainwestować w siebie, niż wydać na imprezy i inne tego typu rozrywki. Jak myślicie, czy to dobry pomysł? Czy może korzystaliście sami z takich zabiegów?

pawel34

Debiutant

**

0  

annTeresa napisał(a):
    nie korzystam, a po co wyrzucać pieniądze w jakieś głupie operacje plastyczne?

Żeby lepiej wyglądać Smile nie korzystam, ale widzę że medycyna estetyczna ostatnio jest coraz bardziej popularna Smile

michalnalepa

Debiutant

**

0  

Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach to bardzo ważna sprawa. Coraz więcej młodych ludzi jak i starszych chce poprawić swój wygląd i być atrakcyjnym dla swojej drugiej połówki z tym przychodzi też usługa odmładzanie skóry Poznań bardzo mi pomogli z moimi problemami zdrowotymi

Kasiaaa0

Debiutant

**

0  

Ja z całego serca polecam gabinet medycyny estetycznej Pani Agaty w Krakowie https://drselwa.pl/ Jestem bardzo zadowolona z usług. Widać po niej, że medycyna estetyczna to jej konik.

Matylda39

Debiutant

**

0  

Mnie się zrobiła bruzda na czole pomiędzy brwiami i chciałabym ją usunąć. Wyczytałam, że można to zrobić jedynie za pomocą botoksu, ponieważ kosmetyki niestety nie zdziałają tu wiele. Mam już ustaloną wizytę w tej klinice: botoks wrocław Tam zabiegi wykonują lekarze, więc na pewno jest bezpiecznie. Już nie mogę się doczekać efektów Smile

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja tam nigdy zwolenniczką medycyny estetycznej nie byłam

sonial

Debiutant

**

0  

A mnie ostatnio zaczęła interesować właśnie medycyna estetyczna Wrocław ma wiele gabinetów takich jak http://www.unidentunion.pl/ i czytam na ten temat tylko dlatego, bo moja kobieta chce sobie zrobić makijaż permanentny i generalnie jakiś jeszcze zabieg (zbyt skomplikowana nazwa zebym zapamietal) czym kierowac sie przy wyborze gabinetu?

Mateo 77

Użytkownik

0  

Żyjemy w takich czasach, że nie ma co się obawiać zabiegów medycyny estetycznej. Okazuje się, że to na tyle korzystna rzecz, że każdy może z tego skorzystać bez obaw o konsekwencje. Przy czym na pewno polecałbym wizyty w tak sprawdzonych miejscach jak Laguel. W https://laguel.pl zobaczcie, jakie daje Wam to możliwości.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS