Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Medycyna estetyczna

ewelina546

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

zerknij na stronę Magicznej Kliniki, konkretnie tu https://magicznaklinika.pl/redukcj-tkank...j-lipoliza masz wszystko o redukcji tkanki tłuszczowej. Dowiesz się jak wygląda zabieg i na jakie części ciała najlepiej stosować takie zabiegi jak lipoliza.

konfessi

Debiutant

**

0  

Jeżeli efekt jest, a cena nie straszy to warto skorzystać. Zapamiętam ten namiar, dzięki.

Przeznaczenie to pole magnetyczne przyciągające nasze dusze do pasujących do nas ludzi, miejsc i rzeczy.

Zanetka

Debiutant

**

0  

Jeżeli Twoja propozycja jest sprawdzona to się na to zdecyduję. Pilnie potrzebuję czegoś takiego.

Gdy człowiekowi nie szkoda czasu, to prawie wszystkiego może się dowiedzieć.

ewelina546

Debiutant

**

0  

Śmiało, często w różnych lokalizacjach Magiczne Kliniki oferują bardzo atrakcyjne ceny, na różne grupy zabiegów. Wtedy się dopiero opłaca zaszaleć, a przy okazji zadbać o siebie na wysokim poziomie, bo tam używają najlepszych produktów, światowych marek

adik356

Użytkownik

0  

A co ze zmarszczkami u faceta? Czy w Magicznej Klinice pomogą mi się ich pozbyć? Jakieś konkretne zabiegi proponujecie?

ewelina546

Debiutant

**

0  

Magiczne Kliniki maja sporo takich zabiegów adik356, umów się na konsultację, pomogą wybrać ten idealny na Twoje niedoskonałości Smile

adik356

Użytkownik

0  

Tak naprawdę to chyba sprawdzą się u mnie nici liftingujące albo bursztynowe odmładzanie skóry - nawet nie wiem jak dużo jest możliwości. Magiczne Kliniki rzeczywiście są ok.

szamer1

Zaawansowany Użytkownik

0  

A podpowiedzcie mi trochę jak możecie, bo się teraz przyglądam ofercie gabinetu http://www.matleena.pl/galeria/makijazpermanentny i zastanawiam się czy naprawdę warto? Chodzi o to, że zbliżają się urodziny mojej dziewczyny, a wiem, że już dawno chciała wykonać sobie makijaz permanentny. Sądzicie, że taka forma prezentu mogłaby ją uszczęśliwić? To dla mnie bardzo ważne!

dindasi44

Debiutant

**

0  

Dziewczyny, jeśli któraś z was ma problem ze zmarszczkami to polecam Ci droga koleżanko https://www.farmaurody.com.pl/kosmetyka/pielegnacja-twarzy/terapia-przeciwzmarszczkowa/dermapen zobacz to, ana pewno znajdziesz rozwiązanie swoich problemów. Zabiegi przeciw zmarszczkowe w tym salonie są bardzo skutecznie i na prawde warto z nich skorzystać

jackwelss39

Użytkownik

0  

W takich miejscach rzeczywiście można liczyć na bardzo wiele ciekawych zabiegów. Ja tak znalazłem świetny salon https://evospa.pl i planuje zrobić prezent mojej żonie na urodziny. Tu po odpowiednich konsultacjach można dobrać idealnie dopasowane zabiegi do tego co wam najbardziej się przyda Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS