Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Dermatolog na NFZ[trądzik]

atreu

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam
    Szukam dermatologa, najlepiej z Katowic, który przyjmuje na NFZ i leczy trądzik izotekiem. Pani dermatolog która prowadziła mnie przez dwa lata w końcu mnie namówiła na ta terpaię ale wolałbym mieć możliwość leczenia się u lekarza bliżej mojego miejsca zamieszkania. Jestem w stanie przynieść ksero dok.med. żeby uzasadnić swoją "prośbę"- bo to raczej głupio wygląda jeżeli pacjent przychodzi po receptę, ale szukam kogoś sprawdzonego.

jacek45

Debiutant

**

0  

Macie jakieś dojścia do dermatologa na nfz? Gdzie są krótkie terminy? Walcze od jakiegoś czasu z leczenie trądziku kraków ale prywatnie. Szkoda mikasy więc szukam czegoś na nfz.

gonzalesa

Debiutant

**

0  

Do dermatologa to najlepiej iść prywatnie, jako że to jest lekarz specjalista. Inaczej to sobie poczekasz i trądzik Cię zje. Wiem coś o tym.

ladybaby26

Debiutant

**

0  

W pierwszej lepszej przychodni znajdziecie dermatologa. Najlepiej sprawdzić na stronie internetowej z przychodniami, gdzie są najkrótsze kolejki.

Kanelbullar

Debiutant

**

0  

zdaje się że są takie strony gdzie są placówki współpracujące z nfzetem w danym województwie
    trzeba poszukać

magda906

Użytkownik

0  

Można też skonsultować się online i dobrać przy pomocy specjalisty kurację. Na http://www.dimedic.eu/ można to zrobić szybko i dyskretnie (niektóre schorzenia są często wstydliwe).

Piruetta

Użytkownik

0  

Ja ci jeszcze doradzę, żebyś zapoznała się z tym portalem medycznym http://adamed.expert/ Czytałam tam właśnie o trądziku, a także co robić, gdy pojawiają się objawy grypy. Super strona.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja myślę, że najlepiej jednak wybrać się do dermatologa. Mnie to bardzo pomogło.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Najlepiej skonsultować się z dermatologiem Chrzanów. Nie ma co liczyć na pomoc tych z NFZ, bo kolejki duże, a ich kompetencje pozostawiają wiele do życzenia.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Ja jednak wolałabym pójść do dermatologa prywatnie, głownie z uwagi na mniejsze kolejki. Czy ktoś z Was leczył się może w Katowicach u dr Szkliniarz-Augustyńskiej http://kcp.pl/lekarz/patrycja-szkliniarz.../katowice/ ? Potrzebuje pilnej konsultacji dermatologicznej.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS