Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
 1. mBank eKONTO - 50% osób
 2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Mieszkania na sprzedaż
 • Post: #1

  aleksa01

  Debiutant

  **


  Postów: 47

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Cześć,
  jeśli jesteście zainteresowani zakupem nowych mieszkań to zapraszam na stronę: deweloper wrocław krzyki. Serwis posiada jedną z największych baz mieszkań dostępnych w sprzedaży we Wrocławiu i Krakowie.

 • Post: #2

  aniaola37

  Debiutant

  **


  Postów: 23

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Polecę również sprawdzać przy wyborze mieszkania opinie na temat osiedla, na którym się znajduje. Ja tego nie zrobiłam i przy pierwszym mieszkaniu bardzo żałowałam. Gdy zmieniałam na drugie to już to zrobiłam i sprawdziłam bardzo dobrze firmę http://status.pl/ obecnego zarządce. Napotkałam się na dużo dobrych opinii i wszystkie się sprawdziły.

 • Post: #3

  marcin28

  Debiutant

  **


  Postów: 24

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Chyba mało kto będzie szukał w Wrocławiu Smile. Bardziej tutaj w okolicy. Zresztą zawsze można sprawdzić takie portale http://dom.gratka.pl/tresc/397-71858596-...wa.html?dg

 • Post: #4

  Knotty

  Użytkownik

  ***


  Postów: 106

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Ja właśnie mam zamiar wrócić po studiach do Wrocławia. Mam nawet wypatrzone mieszkanie na https://promenadywroclawskie.pl/opis/opis.html może mieszkanie to za dużo powiedziane, ale chciałbym mieszkać w tej dzielnicy. A wracam do Wrocka bo tam jednak chcę układać swoje życie. Zresztą we Wrocławiu mieszka i studiuje moja dziewczyna. A związek na odległość jest trudny. Cieszę się, że to mój ostatni rok. Ale także się cieszę, że wyrwałem się z domu. Bo jakbym został na studia we Wrocławiu to jak nic mieszkałbym z rodzicami. A tak to zasmakowałem niezależności.

 • Post: #5

  mariann301

  Debiutant

  **


  Postów: 12

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Co do Wrocławia to też uwielbiam to miasto i niedawno się do niego przeprowadziłem. Ja jednak kupiłem mieszkanie w tej lokalizacji http://republikawnetrz.pl/inwestycje/cafe-poludnie/ . Bardzo fajne, super urządzone i w nowocześnie wybudowanym budynku. Ogólnie ten deweloper ma same dobre realizacje i moim zdaniem warto od niego kupować.

 • Post: #6

  koleszka

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2017

  Status: Offline


    0  

   

  my akurat kupiliśmy mieszkanie na osiedlu aleja lawendowa http://alejalawendowa.pl/ super okolica wszędzie jest blisko dojazd do szkoły autobusem bezpośredni i do pracy też, spoko sklepy niedaleko i wylot z wrocka też jest łatwy, korki jak to w mieście ale z tej strony nie są tak uciążliwe, sąsiedzi spoko, no mieszkanie się trafiło Smile

 • Post: #7

  pomarańczka

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 334

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2014

  Status: Offline


    1  

   

  Moim zdaniem w przypadku zakupu mieszkania liczy się też to, jaka jest jego forma prawna, czy w budynku działa wspólnota, czy można ją założyć. Wtedy ma się pewność, że ma się realny wpływ na wygląd budynku i jego okolicy, a to przecież ważne. Oczywiście nie da się mieć oka na wszystko, bo to czasochłonne. Wtedy warto zainteresować się administrowaniem nieruchomościami Katowice przez firmę ze strony gramat.pl/administrowanie. To oni zajmują się wszystkimi sprawami związanymi ze wspólnotą. Warto o tym pomyśleć.

 • Post: #8

  evka1

  Użytkownik

  ***


  Postów: 67

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/spektrum.html warto sobie zerknąć. Obok osiedla jest centrum handlowe Galeria Przymorze. Niecałe dwa kilometry od Zatoki Gdańskiej. Lokalizacja jest więc naprawdę świetna. Takie mieszkania Gdańsk Przymorze, to naprawdę świetna inwestycja.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS