Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jaki kierunek mam wybrać

layspeargong21

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Mam w planach kilka zawodów i teraz pytanie na jakie kierunki mam pójść żeby później pracować w tym zawodzie np. Jako montażysta filmow, reklam czy coś albo jako spawacz czy ten hydraulik albo elektryk? Ktoś pomoże i poleci jakiś zawód albo kierunek?

mokaja

Debiutant

**

0  

Bardzo śmieszne.

Ze skrajności w skrajność
    Z półmroku w jasność
    Zelżały mrozy
    I świat znów krąg zatoczył...

Miralotta

Debiutant

**

0  

A co w tym śmiesznego, bo nie rozumiem? Na spawacza nie potrzebujesz studiów, a zarobisz na tym chyba więcej niż na montowaniu reklam.

papierocy

Debiutant

**

0  

Dokładnie, myślę, że powinieneś zdecydować się na coś konkretnego co sprawia Ci najwięcej przyjemności i dążyć do tego Smile

PiotrSmall

Debiutant

**

0  

Co do zawodu spawacza to raczej kursy i wyrobienie uprawnień są potrzebne. W przypadku pracy hydraulika to nie wiem? Praktyka? Kursy? No, kurcze nie wiem. Co do elektryki to na pewno można pójść na jakąś politechnikę na kierunek typu: elektrotechnika, czy elektronika, choć i tu warto jest robić odpowiednie kursy.
    Co do montaży filmów lub reklam to coś w stylu produkcji medialnej byłoby najbardziej odpowiednie. No, ale jak to ktoś tu napisał. Najpierw zdecyduj co chcesz robić w życiu i co sprawia ci największą frajdę i idź w tym kierunku, bo kierunki, które podałeś są niezwykle odbiegające od siebie Wink

Moja pasja jest niezrozumiała dla wielu, bo gdzież analiza danych może dotyczyć humanisty?

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Bez względu na to, na jaki kierunek się w końcu zdecydujesz, nie zapomnij jeszcze o swoim dodatkowym rozwoju. W dzisiejszych czasach zawsze i wszędzie przyda Ci się znajomość języka angielskiego. Szkoła Językowa Speak-Up organizuje specjalne kursy językowe dla studentów, z ich ofertą możesz się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-studentow, polecam Wink

winko1

Użytkownik

0  

Może prawo albo pedagogika? popularne kierunki i dające potem sporo możliwości, nie tylko nauczycielem można zostać czy adwokatem. Po studiach pedagogicznych można również zostać kuratorem społecznym https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracow...ub-sadowym. Zawód jak dla mnie wydaje się dość ciekawy i z czasem przynosić wysokie wynagrodzenie. Oczywiście praca jest dość ciężka i wymaga zaangażowania, ale są osoby które do takiej działalności są stworzone i bardzo dobrze w tym zawodzie się odnajdują. to pewnego rodzaju misja.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Najlepiej wybrać coś takiego, czym faktycznie się interesujemy.

szamer1

Użytkownik

0  

Ja ostatni rok poświęciłem na https://www.proedukacja.edu.pl/opiekun-medyczny ponieważ idzie to w parze z moimi zainteresowaniami. Od dawna interesuje się medycyną, a z drugiej strony uwielbiam pomagać innym ludziom stąd kierunek opiekun medyczny. Polecam! Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS