Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Mikołajkowe prezenty

Jola1998

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Cześć, właśnie zamówiłam list oraz filmik od Świętego Mikołaja dla chrześniaka. Pomysł znalazłam na stronie www.listymikolaja.pl , z tym że ja dołożyłam sztuczną rózgę i zdjęcie Mikołaja z elfami. Co sądzicie o tym pomyśle? Wydaje mi się, że będzie to dla młodego niesamowite przeżycie i pozwoli mu na długo zapamiętać tę świąteczną magię.

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Często nasze dzieci grają na konsolach czy komputerach. Mój syn chce konsole ale ja zastanawiam się co lepsze konsola czy komputer http://www.gminachorzele.pl/komputer-czy...a-do-gier/ wiem że komputer też by mu się przydał nie tylko do gry. Co myślicie ?

alan22

Debiutant

**

0  

Fajne rzeczy też są na stronie https://www.gazetkonosz.pl/ tam są nowości z gazetek. Może Cię to przekona jak sprawdzisz oferty z różnych sklepów. Zawsze jakieś nowe miejsce do porównania.

aranos

Debiutant

**

0  

Ja na mikołajki kupiłem dziecku PS4, było bardzo zadowolone, bo od dawna czekało na konsolę. Znalazłem je tutaj: http://akcesoriagracza.pl/jakie-playstation-4-wybrac/ i dodatkowo dowiedziałem się jeszcze sporo rzeczy na temat samej konsoli, oraz tego jaką wybrać Wink Polecam zerknąć, ciekawy materiał.

mileniaa

Użytkownik

0  

Na mikołajki jak i każdy inny dzień można zabrać dzieci do takiego miejsca jak np studio gier vr, gdzie wspólnie spędzicie miłę chwilę a dzieciaki będą mieli mega frajdę. Warto się nad tym zastanowić. Raz na jakiś czas warto spróbować tego.

Bartłomiej

Debiutant

**

0  

Kurcze coraz bliżej świąt i mikołajek a ja jak zwykle nie mam pomysłu na prezenty.

Skuteczny środek na problemy z erekcją.
    Kamagra

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS