Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Modna odzież na wiosnę jaka?

burza

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Teraz raczej nietrudno o ubrania, które są w stanie podkreślić kobiecość kobiety, trzeba je tylko bardzo dobrze dobrać do figury, żeby pokreślić jej walory. Na przykład taka sukienka wyszczuplająca brzuch nie tylko ukryłaby mankamenty nieidealnego ciała, ale wysunęła na przód to, co jest w nas najlepsze, a o to powinno chodzić.

Khonorata

Debiutant

**

0  

jest mnóstwo fajnych sklepów, można poszukać przez domodi

Layla

Zaawansowany Użytkownik

0  

A ja myślę, że sukienki wyszczuplające są nie tylko dla puszystych, ale także dla kobiet, które po ciąży nie mogą dojść do formy lub po prostu tych, które są małego wzrostu. Sukienka wyszczuplająca doda tez parę cm.

Ajlar

Użytkownik

0  

Jest tyle sklepów sieciowych i internetowych, że jest naprawde w czym wybierać. Ja najczęściej kupuję przez internet. Na wiosnę i teraz na jesien kupiłam kilka fajnych ciuszków w sklepie https://cocho.pl/sklep-k-10-Swetry. Można tam wybrać oryginalne ciuchy.

majka345

Debiutant

**

0  

Do takich ciuszków różnych warto pomyśleć też o dodatkach galanteryjnych tak jak torebki, portfele, biżuteria czy nawet o takich saszetek męskich , które na biodro się ubiera zwłaszcza podczas podróżowania.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Modnych ubrań najlepiej jest szukać w sieci, będzie to wygodniejsze. Myślę, że warte uwagi są w tym roku futrzane kamizelki damskie http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/ku...i-futrzane. przynajmniej mi się one podobają i chętnie bym taką zakupiła. Na wiosnę są dobre.

dana78

Debiutant

**

0  

Ja lubię różne modne ciuszki ale też dodatki, ostatnio fajny portfel kupiłam w sklepie internetowym na: http://supergalanteria.pl/ . Mają tam sporo ciekawych propozycji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś dla SIebie. [/u]

Walczuk1

Debiutant

**

0  

jest mnóstwo stron , gdzie sprzedają swoje ciuchyWink a oprócz tego sklepy Winkmożna spotkać cos co nam wpadnie w oko

Ludzie robią, co do nich należy, a potem oczekują nie wiadomo jakiej wdzięczności

patrycjal

Debiutant

**

0  

klapki, wiązane baletki,jeansowe spódniczki Smile

mileniaa

Debiutant

**

0  

Ja na wiosnę szukam jakiś ciekawych getrów, nigdy nie chodziłam w tym a teraz chcę je kupić i nie wiem jakich. Nawet posunęłam się do pzreczytania poradnika na temat getrów http://sportzilla.pl/wybrac-odpowiednie-...powiadamy/ ale chętnie posłucham jakiś opinii od Was dziewczyny.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS