Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Modna odzież na wiosnę jaka?

janko

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

1  

Modne dodatki do modnej odzieży na ten sezon http://podsuwam.pl/idealne-dodatki-do-ko...warto-miec, czy warto mieć, raczej tak Smile

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

faktycznie teraz to juz lato mamy

Olaprima

Debiutant

**

0  

Zrobiła się faktycznie piękna wiosenna pogoda. Też chcę kupić sobie coś nowego. Znalazłam w internecie taki markowy butik Willsoor http://www.willsoor.pl. W ofercie mają świetne damskie koszule. Lubię elegancką odzież, dlatego zastanawiam się nad zakupem kilku sztuk. Nie mogę się napatrzeć na te wspaniałe modne wzory. Pomóżcie mi, proszę, zdecydować, czy warto to kupić. Opinie klientów są pozytywne i w ostateczności można dokonać zwrotu towaru.

monisiaprzylesna

Debiutant

**

0  

Ostatnio także sama postanowiłam sobie kupić coś nowego. I trafiłam na sklep zoio, gdzie znalazłam bardzo wygodne spodnie z wysokim stanem. Na prawdę mają świetny wybór nie tylko spodni ale również innych części kobiecej garderoby. Dlatego polecam sprawdzić samej i się przekonać.

papajka

Debiutant

**

0  

wiosenne kolorowe koszule znalazłam w tym sklepie koszule damskie w kwiaty, dobre ceny i super jakość. Wzorów jest naprawdę sporo - super są owoce Smile

monisiaprzylesna

Debiutant

**

0  

Jeżeli szukasz tanich ubrań zarówno na wiosnę i lato to warto odwiedzić sklep internetowy ZOiO. Sama ostatnio tam kupiłam ładne i modne spodnie z dziurami. Mają naprawdę świetny duży wybór dodatkowo ceny są bardzo przystępne.

luksusowa

Debiutant

**

0  

W wiosennych i letnich stylizacjach warto postawić na modne dodatki. Czasami wystarczy założyć zwykłą czarną koszulkę + jeansy i dobrać do tego zegarek damski w rozmiarze XXL ze złotą bransoletą i już jest modna i nowoczesna stylówa.

monisiaprzylesna

Debiutant

**

0  

Ale według mnie dodatkowo warto śledzić blogi modowe tj. just-style lub inne gdzie każda może znaleźć coś dla siebie. Nie tylko ubrania ale ciekawe porady jak np. u Kasi Tusk. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

kasiafrania

Debiutant

**

0  

Chciałbym się do Was zwrócić z pewną myślą.Poszukuję właśnie porządnego i przetestowanego sklepu online z ubraniami. Posiadacie w tym zakresie jakieś doświadczenie i moglibyście coś poradzić? Sądzicie, iż np. szara marynarka damska byłoby porządnym wyjściem? Z góry gigantyczne dzięki za wypróbowane rady oraz propozycje.

intensos90

Debiutant

**

0  

Na wiosnę super są pończochy Smile Najlepiej cienkie i wzorzyste. Jeśli szukacie najtańszych to polecam https://missisleepy.pl/ponczochy/

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS