Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
muszę schudnąć

złośnik

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Niestety przez ostatni rok ze względu na problemy w pracy i domu przytyłam w skutek czego mam małą nadwagę. Postanowiłam schudnąć do wakacji i chcę przejść na dietę. Czytałam w jakieś gazecie że obecnie bardzo popularna jest dieta pudełkowa. Więc i ja chcę takiej spróbować i tak znalazłam ich ofertę https://dietly.pl/catering-dietetyczny/piekaryslaskie Z tego co widzę to mają bardzo ciekawe menu więc zamówię i zobaczymy

Słoneczko22

Użytkownik

0  

O, fajnie mieć taką porównywarkę, ale ja po to mam moją przyjaciółkę. Ona dosłownie wszystko sprawdza i testuje, dzięki czemu wiem, że do Afterfit https://afterfit-catering.pl/kutno zdecydowanie warto pojechać i zamówić dietę. Albo zrobić to online. U niej się to mocno sprawdziło Wink.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

To może w pierwszej kolejności zapisz się do dietetyka, by zdiagnozować problem, przebadać się i móc liczyć na profesjonalne ułożenie diety pod twoje potrzeby?

Alfabet

Debiutant

**

0  

Słyszałam, że kriolipoliza jest bardzo skuteczna na zrzucanie kilogramów. Różnego rodzaju masaże ciała są także pomocne na problemy z cellulitem, tak samo inne zabiegi medycyny estetycznej. Polecam https://beautymarine.pl/oferta/, moja znajoma była bardzo zadowolona z ich oferty.

zutne

Debiutant

**

0  

Jeżeli chcesz schudnąć to zainteresuj się przede wszystkim dietą, ja ostatnio na http://www.buildingsrun.pl/ znalazłem ciekawe porady odnośnie odchudzania z których skorzystałem i przyznam, że jestem bardoz zadowolony. Myślę, że dołożę do tego jeszcze ćwiczenia i bardzo szybko zrobię formę

MAŁPISZON

Debiutant

**

0  

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.

mirax

Debiutant

**

0  

polecam z dieta + ćwiczenia - nie ma lepszej metody.
    ________
    ogłoszenia sponsoring

terrycrew

Debiutant

**

0  

To co z zabiegów w końcu polecacie?

KarolKnol

Debiutant

**

0  

Medycyna estetyczna daje nam w dzisiejszych czasach bardzo dużo możliwości. W zależności od problemu z jakim się borykamy należy w pierwszej kolejności zapoznać się z najbardziej popularnymi metodami. Muszą być przede wszystkim w pełni bezpieczne dlatego nie warto ufać jakimś dziwnym zabiegom oferowanym przez "specjalistów" zza ocenu. Na polskich forach dyskusyjnych oraz grupach społecznościowych znajdziemy wiele opinii na temat sprawdzonych zabiegów. Jednym z takich jest kriolipoliza kraków pozwalająca bezinwazyjnie pozbyć się tkanki tłuszczowej z wybranego przez nas miejsca. Komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na niskie temperatury, a to główne założenie jakie zostaje wykorzystane w tym procesie. Poddane niskiej temperaturze ulegają obumarciu, a tłuszcz w nich zawarty jest eliminowany przez układ limfatyczny.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS