Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
 • Post: #51

  trambo

  Debiutant

  **


  Postów: 35

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Większość problemów związanych z nadwagą wynika z braku ruchu i źle dobranej diety. Moim zdaniem podstawą jest zmiana nawyków żywieniowych i rozpoczęcie aktywności fizycznej. Świetną formą treningów jest crossfit. Taki trening kondycyjny w Krakowie oferuje http://apogeepersonalstudio.pl/oferta-treningowa/ znane studio.

 • Post: #52

  leslawa89

  Debiutant

  **


  Postów: 5

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Najważniejszą kwestią jest zmiana nawyków żywieniowych. Warto powoli, ale skutecznie zmieniać produkty które spożywamy z tych przetworzonych, na te zdrowe. Ja osobiście bardzo lubię jagody goji, które można kupić tutaj https://swojskiwyrob.pl/zdrowa-zywnosc/5...-100g.html .

 • Post: #53

  Mitia

  Debiutant

  **


  Postów: 25

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Wydaje mi się, że najlepszą metodą na walkę z nadwagą jest dieta i regularne ćwiczenia.
  Znam wiele ludzi, którzy w ten sposób zgubili zbędne kilogramy, bez wspomagaczy typu tabletki odchudzające. Sama jakiś czas temu zaczęłam ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu. Początki mogą być trudne, ale odkąd widzę znaczne spadki na wadze, to mam jeszcze większą motywację do pracy nad sobą.
  Jeżeli już się zdecydujesz, to polecam ci poszukać siłowni na https://www.gymeo.pl. Znajdziesz tam siłownie i trenerów, a także dowiesz się o nich czegoś więcej 😊

 • Post: #54

  krejzol

  Debiutant

  **


  Postów: 20

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2017

  Status: Offline


    0  

   

  U mojego dziadka jeszcze jest większy problem, bo ma zbyt wysoki cholesterol. Wygląda jednak na to, że takie leki są dla niego obecnie za darmo: https://bezplatnelekidlaseniora.pl/hiper...olemia/d-5 . Warto sobie takie rzeczy sprawdzać.

 • Post: #55

  blanka

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 255

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Jeśli nie możemy schudnąć, to warto zbadać sobie tarczycę. To jest podstawa. Tutaj https://psychomedic.pl/endokrynolog-warszawa/ mają dobrych lekarzy. Można się tam szybko umówić na wizytę i zdiagnozować. Wtedy będziecie mieć czarno na białym czy tutaj tkwi przyczyna.

 • Post: #56

  Gogolow

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Sam mam nadwagę i wiem, jak bardzo ciężko jest zbić wagę...

 • Post: #57

  alka99

  Debiutant

  **


  Postów: 3

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2018

  Status: Offline


    0  

   

  najlepszą opcją jest dietetyk, ale można zaoszczędzić i poszukać porad w internecie, a w nim jest dosłownie wszystko. tutaj propozycja ode mnie. wpis w stylu "jak schudnąć" http://fitnfreshblog.com/pl/jak-schudnac/

 • Post: #58

  monikabert90

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 467

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2016

  Status: Offline


    0  

   

  A zgadzacie się z teorią, że w wielu przypadkach nadwaga i otyłość są uwarunkowane genetycznie? Ja się z tym zgadzam. To by wyjaśniało przypadki, dlaczego niektórzy jedzą ile chcą, a są chudzi jak palec i w drugą stronę - niektórzy jedzą normalnie, a są "przy kości". Oczywiście są też takie sytuacje, że ktoś tyje od nadmiernej ilości jedzenia, nie mówię, że nie.
  Jeśli chciałbyś/chciałabyś wiedzieć, czy jesteś genetycznie obciążony/a nadwagą lub otyłością sprawdź gdzie wykonać badanie, które Ci o tym powie.

 • Post: #59

  maxel88

  Użytkownik

  ***


  Postów: 114

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Tak, też tak sądzę. U nie sytuacja wygląda tak, że mama jest szczupła a ojciec ma sporą nadwagę. Ja jestem szczupły ale mam tendencję do tycia i stale muszę się pilnować niestety. W dzieciństwie i wczesnej młodości jadłem mniej niż inni a byłem grubszy. Teraz jakby sytuacja się odwróciła, moi rówieśnicy (30 lat) nabawili się nadwagi, a ja schudłem, jednak bez diety i sportu się ie obyło.

 • Post: #60

  Dorota123

  Debiutant

  **


  Postów: 18

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Kupuję pudełka od paru miesięcy i są efekty, udało się schudnąć i tak naprawdę nie było to jakoś uciążliwe. Jem smacznie, najadam się, choć faktycznie trzeba przyznać, że te porcje są tak zrobione żeby się z kolei – nie przejadać. Małe dawki ale 5 razy dziennie i to zdaje egzamin u mnie. Na stronie https://www.wygodnadieta.pl/ jest cała oferta pudełek, każdy komplet jest opisany co i jak.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS