Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

Rodiril

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam!

Mam mały problem chodzi o nadwagę, próbuję już kilka razy schudnąć ale bezskutecznie. Myślicie, że jak zgłoszę się do dietetyka, to coś to pomoże? Znalazłam ostatnio stronę
    http://www.sklepdiety.pl/home,26,konsult...czne_.html - na której przeprowadzają bezpłatne konsultacje dietetyczne. Jak myślicie zgłosić się tam? Nikt nie będzie się ze mnie śmiał ?

Ojulia

Debiutant

**

0  

myślę, że arto się zgłosić, odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to klucz do sukcesu

olan

Użytkownik

0  

Jeśli masz problem z nadwagą, to warto zrobić badanie genodiet. Moja siostra też cierpiała na nadwagę i nic jej nie pomagało - ani dieta ani ćwiczenia. W końcu rodzice wykupili jej to badanie. Idealnie określiło predyspozycje genetyczne i pozwoli na to, aby stworzyć indywidualny plan odżywiania. Myślę, że powinieneś się zorientować w temacie. Mojej siostrze pomogło Smile

majka345

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem pomoże Ci herbata odchudzająca , która lepiej pomaga trawić w naszym organizmie i dodatkowo dobra dieta i ćwiczenia. Mi to wszystko razem w połączeniu pomogło w 100%.

kusiutka

Debiutant

**

0  

na pewno nikt nie będzie sie z ciebie śmiał!!!! nawet tak nie myśl. oni są po to by POMÓC Smile i bardzo sie ciesze ze chcesz coś zrobić ze swoim życiem! życzę ci wytrwałości, powodzenia, ściskam!! Smile

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

W pierwszej kolejności radze wykonać badanie poziomu przeciwciał IgG. Jest to podstawa, ponieważ przyczyną tycia może alergia pokarmowa. Takie badania wykonuje się w Genom. Tutaj http://www.genom.com.pl/badanie-poziomu-...l-igg.html można dowiedzieć się więcej.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Na początek sami musimy zadbać o ruch i dietę.

Manta

Debiutant

**

1  

Moim zdaniem najlepszym co możesz zrobić a nawet powinnaś to...udać się do lekarza i wykonać podstawowe badania oraz udać się do dobrego dietetyka,który razem z tobą ułoży ci plan żywieniowy. Istnieją Centra dietetyczne,w których na prawdę są ludzie,specjaliści z powołania. mają dobre rozwiązania problemów,chętnie wspierają i pokazują jak szybko i skutecznie a przede wszytkim zdrowo się odchudzić. Bo to jest bardzo ważne. Możesz skorzystać z http://lenacor.pl/
    Sprawdź i zobacz ,że to nie jest takie trudne jak się wydaje.

luca185

Użytkownik

0  

Często tyjemy też po przez stosowanie antykoncepcji też o tym trzeba pamiętać, ponieważ złe odżywianie, mało ruchu to nie wszystko. Z tego co zauważyłam to plastry antykoncepcyjne http://nielykam.pl/faq/czy-potrzebuje-re...oncepcyjne w moim przypadku najmniej podniosły wagę. A jak można zauważyć coraz więcej dziewczyn decyduje się na antykoncepcje hormonalną.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jeżeli próbowało się samodzielnie schudnąć i nic to nie dawało, to chyba nie pozostaje nic innego jak tylko zgłosić się do specjalisty.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS