Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Klub na spotkanie przyjaciół

Jola1998

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Hej, macie jakieś pomysły na męski wypad? Mój narzeczony jest dość zamkniętym w sobie człowiekiem, a ja chciałabym, żeby to się zmieniło. Mam do niego pełne zaufanie i zastanawiam się, czy nie poprosić jego kumpli, by zabrali go do klubu New Orleans Club w Warszawie. Myślicie, że pójdzie?

czerep19

Debiutant

**

0  

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...

Ludzie spieszą się ocenić innych, bo boją się oceniać siebie – Albert Camus

Lara1978

Debiutant

**

0  

A nie myślałaś, żeby po prostu zorganizować jakąś większą imprezę dla swoich i jego znajomych? Wystarczy, że znajdziesz fajne miejsce, gdzie na co dzień jest prowadzona organizacja imprez na różne okazje i z różnymi atrakcjami. Skoro chłopak jest zamknięty, to może jak z nim pójdziesz to będzie czuł się bardziej na luzie.

maniek43212

Debiutant

**

0  

Teraz wybór klubów jest bardzo łatwy.Każdy kto tylko chce to taki klub bez problemów znajdzie.

bkolecka5

Debiutant

**

0  

Jeśli ktoś nie lubi klubów i nie zamierza tego zmieniać to takie wyjście może być tylko powodem do kłótni i niezadowolenia.Co innego jeśli ktoś jest otwarty na taki sposób spędzania wolnego czasu, wtedy myślę, ze wieczór może być bardzo udany. Kwestia tylko zaproszonych osób, bo dobranie towarzystwa też nie jest takie proste

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS