Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Kupno nowego laptopa

krzysiekwilk

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Dziś mój leciwy Acer Aspire 5738G wyzionął ducha... Zastanawiałem się nad zakupem nowego sprzętu, teraz jestem nieco zmuszony do przyspieszenia zakupu. Poszukuję laptopa do 4000 zł, który głównie będzie wykorzystywany do obróbki rastrowej i wektorowej (wymagana dedykowana karta graficzna) oraz programowania (ważne, aby miał minimum 8GB pamięci RAM). Czy może macie jakieś ciekawe propozycje? Smile

majka345

Debiutant

**

0  

Ja ostatnio szukałam takiego laptopa aby mieć na studia małego. Przy okazji szukałam plecaka na niego. I wpadłam na pomysł, że kupię plecaka do szkoły , który może mi służyć jednocześnie na laptopa . Teraz nie noszę osobno laptopa i torby tylko wszystko razem.

mileniaa

Użytkownik

0  

Zerknij sobie na ten model Lenovo https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-...arto/4050/ który jest świetny i do pracy i do grania. Nie mam przekonania do bardzo drogich laptopów, ponieważ ich żywotność jak każdej elektroniki jest coraz mniejsza, wiec po co wydawać na nie kilka tysięcy?

stalowa

Użytkownik

0  

Po to się wydaje, bo są bardziej wydajne, co w profesjonalnych zastosowaniach jest dosyć istotne. Na http://projektit.cal24.pl był ostatnio artykuł o tym, w jaki sposób dobierać lapka do potrzeb.

kandydatka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Ja mam dwa laptopy z Lenovo i z obu jestem bardzo zadowolona. Ale możecie dokupić też pamięci ram w niskich cenach do laptopa, by zwiększyć jego wydajność. To dobry sposób na poprawienie parametrów swojego starego sprzętu.

szarlotka

Użytkownik

0  

ja swojego laptopa kupiłam za 1800zł i jestem z niego bardzo zadowolona. Dobra i sprawdzona firma.

Tyrion93

Użytkownik

0  

Jeżeli już kupujecie nowy laptop, to warto jest również zadbać o odpowiednie jego zabezpieczenie w trakcie podróży. Ja wyznaje plecaki, ponieważ zmieszczę do niego nie tylko laptopa, ale jeszcze kilka innych rzeczy. Sam sobie zamówiłem plecak z tej strony http://samidare.pl/smo_m_PLECAKI_PLECAKI...2354.html. Oferta tego sklepu jest bardzo zróżnicowania pod względem cenowym, a wszystkie plecaki jakościowo są bardzo dobre. Warto się zastanowić od razu jak kupimy nowego laptopa.

Knotty

Użytkownik

0  

Proponuje spojrzeć na http://www.ceneo.pl/Laptopy jak już znajdziesz wymarzonego laptopa. To jest tam funkcja porównywania cen w różnych sklepach. Można zawsze kilka złotych zaoszczędzić. A wiem jakie to jest ważne dla biednego studenta. Jak znasz i lubisz oprobramowanie apple to proponuje ci Apple MacBook Air (MMGF2ZEA) posiada on procesor Intel Core i5 2700 MHz, 8GB RAM, dysk 128 GB SSD, grafika HD Graphics 6000 . Są to bardzo dobre parametry. Po za tym osoba, która już przyzwyczai się do oprogramowania to sobie je chwali. Bardzo dobrze pracuje się na takim sprzęcie. Oczywiście dostaniesz w takiej samej cenie lub nawet niższe laptopa z innej firmy o bardzo podobnych parametrach. Tutaj też się płaci za markę. Asus i dell mają także bardzo ciekawą ofertę laptopów tym przedziale cenowym co ty posiadasz. Ja osobiście mam toshibę i jestem z niej bardzo zadowolony. Jakoś nie mam co do mojego laptopa żadnych zastrzeżeń. Asus ostatnio się bardzo podniósł. Pamiętam, że jeszcze nie tak dawno była to marka, którą nikt nie polecał a teraz ma bardzo wysokie noty. Widać, że się rozwinęli i poprawili jakość swoich produktów.

szarlotka

Użytkownik

0  

ja proponuję Asusa, to naprawdę świetne komputery i będą wprost idealne.

ronno

Użytkownik

0  

Generalnie do takiej normalnej, biurowej pracy czy nauki to praktycznie każdy nowszy laptop się nada. Ja ostatnio trafiłem na takie specjalistyczne laptopy dla policji, wojska czy jakichś branż gdzie pracuje się w trudnych warunkach. Nieźle wyglądają: https://rugged.com.pl/pl/why-getac.html

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS