Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Domy nowoczesne

stalowa

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Czym powinny wyróżniać się domy nowoczesne? Tylko nowoczesnym designem czy także rozwiązaniami technologicznymi? Pytam, bo przymierzam się powoli do budowy domu. Chcę coś nowoczesnego i oszczędnego. Poważnie rozważam ofertę http://grupainteligentnydom.pl, już trochę rozmów z nimi się odbyło i sprawiają wrażenie bardzo konkretnych i fachowych.

misia8603

Debiutant

**

0  

Wybierz taki co ci się najbardziej podoba a później sprawdź czy jest możliwe aby go wybudować na swojej działce Smile Zobacz sobie fajny portal Sztuka Architektury bo znajdziesz tam wiele ciekawych projektów. Pokazana jest architektura niemal z całego świata. Ja często tam zaglądam bo można naprawdę fajne pomysły podłapać Smile

weszmat

Debiutant

**

0  

O takie domy to coś co mi się podoba!

mokka12

Debiutant

**

0  

Nowoczesny dom, to taki który nie tylko jest z nowoczesnego projektu ,ale też taki który został wykonany według najnowszych technologii. Oczywiście oprócz bajerów typu sterowanie oświetleniem, przez smartfona czy podgląd z monitoringu to są hity, ale trzeba też wziąć pod uwagę materiały budowlane, baumit jest specjalistą w dziedzinie innowacji materiałów i technik budowlanych. Taki dom można nazwać nowoczesnym.

jjusti188

Użytkownik

0  

Według mnie nowoczesny dom to funkcjonalny, komfortowy, ekonomiczny i zgodny z naszymi potrzebami. Dzisiaj mamy wiele możliwości w jaki sposób możemy zagospodarować swoje gniazdko, już klikając po internecie można naprawdę się zainspirować. Ja ostatnio trafiłam na interesujący- artykuł domy i mieszkania Domifikacje.pl i planuje się z nim zapoznać, ponieważ sama jestem w trakcie budowy domu i szukam ciekawych inspiracji dla siebie. Myślę, że tutaj znajdę cenne wskazówki i co mogę zastosować fajnego u siebie.

Sierpniowy287

Debiutant

**

0  

Nowoczesny dom kojarzy mi się z z wizjami z filmów gdzie robocik robi Ci kawę i tak dalej Tongue. Ciekawe czy takie coś kiedyś nastąpi Tongue.

stalowa

Użytkownik

0  

Domy nowoczesne to także domy bezpieczne. Warto więc wybierać odpowiednie wkładki do drzwi antywłamaniowych

krawtus

Debiutant

**

0  

Szukam inspiracji w internecie odnośnie schodów w domu. Znalazłem coś takiego, http://hansen-treppenbau.de, ale z chęcią zobaczę więcej jak znacie jakieś blogi. Planuję remont domu i odnowę schodów, chce wyburzyć murowane i postawić drewniane, żeby prezentowało się bardziej przytulnie. Co o tym myślicie?

Lara1978

Debiutant

**

0  

Obecnie jest bardzo duża moda na budowanie i wyposażanie domu inteligentnego. Można to zrobić już na przykład poprzez zakup na początek jakichś małych akcesoriów jak chociażby czujnik gazu https://sklep.ferguson.pl/inteligentny-d...zujka-gazu. To coś dobrego na początek, a przy okazji bardzo ważna rzecz w domu. Dzięki temu staje się on bardziej bezpieczny. Warto szukać tego typu rozwiązań, bo mogą nam one znacznie ułatwić życie.

bioliczka

Debiutant

**

0  

Nowoczesny dom, czyli tzw. inteligentny to super sprawa, ale niestety droga!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS