Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
nauczyciele j. ang

mjibk

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja również byłabym wdzieczna za takie infoSmile Jak wygladaja kolokwia..jak ocenia..?

kingabytom

Debiutant

**

0  

gdynia napisał(a):
    Jakby ktoś miał ze Śliwą lub Latos-Nowak, to bym odpowiedział, a tak... co się będę odzywał ;p

o to mnie akurat interesuje Pan Śliwa ;p

gdynia

Parlament Studencki

29  

Ooo, mogę się wypowiedzieć, już myślałem, że go wylali ;D
    więc tak: gościu ogólnie lajtowy, nie potrafi raczej zapanować nad grupą, ani zmusić do jakiejś interakcji, takie nieporadne dzieciątko, ma obsesję na punkcie komputeryzacji- każde zajęcia opierają się na prezentacjach (w sumie spoko sprawa), które wrzuca na platformę e-learningową naszej uczelni- tam też są jakieś artykuły i zadanka (krzyżówki z reguły), które on wybiera. Kolokwia... odbywają się właśnie przez tę platformę, czyli on ustala termin na 20:00 w poniedziałek któregośtam, siadasz do kompa, logujesz się, piszesz 30-40min. i automatycznie masz ocenę- ma to swoje plusy i minusy ;D Ci, którzy nie napiszą tego w tym terminie przychodzą na pierwsze zajęcia i na nich zaliczają- reszta grupy ma wolne ;p na pierwszych zajęciach powiedział nam, że jeśli ugadamy się całą grupą na np. mikołajki, że nie przychodzimy na zajęcia, to się nie obrazi ;D
    No Big Grin ogólnie pod koniec roku miał wizytację i zmienili nam lektora, bo chyba stwierdzili, że nie daje sobie z nami rady ]:-> a kierownictwo nie popiera jego sposobu nauczania.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2012 21:37 przez gdynia.

kingabytom

Debiutant

**

0  

hmm nam o tych mikołajkach powiedzial na wstępie Tongue, nie no trochę mnie irytuje ta platforma bo jedna trzeba sobie zarezerowac czas o tej 20 Tongue jeszcze przed nami pierwszy test takze się zobaczy Smile a trudne daje te testy? odpowiednia ilosc czasu? i czy pokrywają sie pytania z tymi prezentacjami? Smile

gdynia

Parlament Studencki

29  

Też mnie to denerwowało, bo miałem w tamtych porach treningi i na pół godziny się zwijałem, żeby to napisać...
    Niee, raczej proste, wszystko to co w prezentacjach- od czasu do czasu wrzuca tam jakieś próbne testy- podobno później niektóre zadania się powtarzają (nie wiem, nie sprawdzałem ;D).
    Czas- noo, czasem zostanie 10min., czasem 5min., a czasem będzie na styk.
    Ogólnie polecam drugi komputer (jak zminimalizujesz lub przełączysz test to automatycznie się kończy i nie masz możliwości jego dokończenia!), google, słownik i telefon albo skype z ludźmi z grupy ;D

kanuka20

Użytkownik

0  

A wiecie może gdzie znajdują się informacje, że np któregoś z wykładowców,nauczycieli nie będzie? Chodzi mi głównie o j. angielski.

ulka12

Użytkownik

0  

A wie ktoś jaka jest Pani Kaczmarek? Jak uczy i jak prowadzi lekcje?
    Mówiła, że po każdej lekcji będzie sprawdzian...
    Jak te sprawdziany wyglądają??
    Jestem na zaocznych fir 1 rok

gdynia

Parlament Studencki

29  

Jeśli są spoko, to wyślą Wam maila albo nawet będą dzwonić do kogoś z grupy- jeśli nie, to dowiecie się z karteczki na drzwiach, jak już przyjdziecie ;p

Kimi

Użytkownik

2  

gdynia napisał(a):
    Jeśli są spoko, to wyślą Wam maila albo nawet będą dzwonić do kogoś z grupy- jeśli nie, to dowiecie się z karteczki na drzwiach, jak już przyjdziecie ;p

Tak jak my się dzisiaj dowiedzieliśmy Big Grin

aeiouy

Debiutant

**

0  

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają kolokwia u mgr Knapik - Jach? Ciężko zaliczyć?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS