Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Kupujecie coś w sklepach online?

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Słuchajcie, chce wymienic trochę sprzet w moim ogrodzie. Chcialbym znaleźć sklep w ktorym dostne same dobre produkty, poki co w oko mi wpadlo https://mtdsklep.pl/akcesoria-i-osprzet.html. Myslicie,ze to dobry pomysl czy niekoniecznie? Jak czesto wymieniacie sekatory ? Smile

ronno

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja już chyba zdecydowaną większość zakupów, poza spożywczymi, robię online. Mój najnowszy zakup to kilka akcesoriów do świeżo wyremontowanej kuchni, zamówionych z tej strony.

Manta

Debiutant

**

2  

Uwielbiam robić zakupy przez internet,ostatnio po wizycie na jednym z blogów,trafiłam na sklep,oferujący olej konopny https://www.hempking.eu/category/odzywia...j-konopny/
    Wielu z nas zastanawia się,czy warto go stosować i jak to robić,na stronie sklepu można znaleźć wiele informacji na jego temat.Okazuje się,że jest on bogaty w minerały i witaminy,świetnie sprawdza się jako dodatek do zup,zapiekanek,sałatek i koktajli.

Radzka

Użytkownik

0  

jasne, że kupuję w sklepach online - najczęściej drogeria internetowa czy apteka online ciuchy przez neta kupuje

bozakrowka

Debiutant

**

0  

Ja nawet e-recepty dostaję od lekarza zdalnie (lekarzonline.eu). Od czasu wybuchu koronawirusa prawie wszystko można kupić zdalnie Smile

Adrian44343

Użytkownik

0  

ja ostatnio zamawiałem Przyprawniki sklep przez internet. Polecam Ci zajrzeć do sklepu http://www.boma-agd.pl tam jest mnóstwo takich gadżetów w dobrych cenach.

Nimbus

Debiutant

**

0  

Zdarza sie. Ostatnio chociażby po wizyciue u podolog warszawa bielany z polecenia zamowilem kilka kosmetków naturalnych.

Ozyrys

Użytkownik

0  

Ja kupuję obecnie wszystko na Allegro. To jest naprawdę świenty portal i wszystko tam można kupić!

Milenaijanek

Debiutant

**

0  

W czasie pandemii i korony, preferuję spokojne zakupy online, ostatnio sporo spędzam na tematach związanych z dietą i zakupy robię w sklepie konopnym gdzie korzystam z oleju z konopi ma mnóstwo pozytywnych zastosowań, polecam

monikabert90

Najlepszy

0  

Pewnie, że tak, ja bardzo często robię zakupy w ten sposób. Ostatnio na przykład zamówiłam już pierwsze bombki na Święta w sklepie internetowym Happenings.pl. Już niedługo się przydadzą do udekorowania choinki Wink

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS