Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Nocki w pracy , a zaoczne studia

Kulfon

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Siemka, mam pytanie, macie jakies sprawdzone sposoby jak nie umierać w sobote na zajeciach po nocce w pracy w piątek, kawa, jakies leki, dajecie rade zamieniać się w piątek na inną zmianę czy jak?

Mormont

Harpagan

0  

Farmakologia, ale to nie są zbyt bezpieczne dla zdrowia środki.
    Kawa podobnie jak i Izotoniki to głównie Efekt Placebo, działa tylko przez kilka minut.

Ja bym spróbował się zamienić, no chyba, że masz początkiem dnia wykłady a nie ćwiczenia, je sobie można zazwyczaj darować. Big Grin

Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2013 20:04 przez Mormont.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Ja się jednak z tym nie zgodzę, na mnie gorzka KAWA CAFE INA DIAMOND MIELONA zawsze działa bardzo pobudzająco i to przez co najmniej połowę dnia. Nawet jeżeli jest to placebo, tak jak mówisz, to w moim przypadku sprawdza się idealnie i już sam jej zapach, bardzo skutecznie mnie mobilizuje do działania, a dodatkowo ten mocny, wyjątkowo głęboki smakSmile

Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2015 07:57 przez Magdalena Michalak.

turekk

Debiutant

**

0  

Najlepiej zamienić się z kimś i iść np. na drugą zmianę. Człowiek raczej nie daje rady nie przespać nocy i jeszcze iść na zajęcia.

jjusti188

Użytkownik

0  

Najważniejszy jest dobry i efektywny wypoczynek http://www.komech.pl/jak-wypoczywac-po-p...y-relaks/, bo bez niego człowiek daleko nie zajdzie. Najlepiej po pracy wyłączyć się od tego wszystkiego i oddać się pełnemu relaksowi.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS