Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Notariusz Bielsko - Biała

Julia28

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Czy znacie tam jakaś konkretną kancelarię notarialną? Mam do załatwienia pewną sprawę, a potrzebuję poświadczenia notarialnego. Bielska nie znam wcale.

Saaszkaa

Debiutant

**

0  

To zajrzyj tu: http://www.notariusz.bielsko.pl/kontakt/ , do tej kancelarii, bo na pewno załatwią sprawę tak szybko, jak będą mogli.
    To, co najważniejsze, są bardzo empatyczni wobec klientów, więc naprawdę można wszystko z nimi ustalić, są bardzo elastyczni.
    Poza tym, jeśli nie znasz miasta, będzie Ci łatwo do nich trafić, bo mają dobry adres.

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Hej. Szukam notariusza który zajął by się jak najszybciej moją sprawą, chodzi o umowę o dożywocie . Obdzwoniłam trochę kancelarii i terminy są w miarę ok, ale szukam opinii dobrych notariuszach. Słyszałam że tutaj warto się zgłosić http://kancelaria-notarialna.net/dozywocie-darowizna/ coś ktoś wie o tej kancelarii ?

Yanek

Debiutant

**

0  

Z góry wielkie dzięki za interesujące porady w tej kwestii. Mam nadzieję, że mi się one przydadzą Smile

Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.

oliwiawu

Użytkownik

0  

Z pewnością można powiedzieć, że w chwili obecnej wybór notariuszy jest jednocześnie i łatwy i trudny. Łatwy z tego względu, że tych prawników jest niesamowicie dużo. Ale z kolei trudny, bo właśnie jest ich tylu, że ciężko podjąć w pełni dobrą decyzję. Dlatego warto wybrać z polecenia. Tak jak to mój brat zrobił. Jemu polecili poszukać notariusza na stronie https://najlepszy-prawnik.pl i znalazł odpowiedniego.

kombi8

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o wybór naprawdę dobrego adwokata i kancelarii prawnej, to z całą pewnością można powiedzieć, że sprawa do takich znów najłatwiejszych rzeczy nie należy. Głównie przez dużą ilość tego typu podmiotów. Z jednej strony to dobrze, bo mamy większy wybór, ale z drugiej strony ten duży wybór generuje dodatkowe problemy.

Ale tak owak, jak zwykle, najlepiej działać z polecenia i po prostu popytać znajomych i przyjaciół. Na pewno ktoś z naszych znajomych miał już do czynienia z prawnikami i adwokatami, dzięki czemu nasz wybór będzie już wówczas dużo łatwiejszy. Przykładowo, jakiś czas temu potrzebowałem speca z Katowic od odszkodowań górniczych. Popytałem trochę znajomych i polecili mi kancelarię z wieloletnim doświadczeniem http://kancelariafortis.pl/ Co prawda oni specjalizują się rónież w innych dziedzinach prawnych, ale to w zasadzie w niczym nie przeszkadza.

Nie zarejestrowaliśmy upływu czasu. Po tym właśnie można rozpoznać szczęśliwe chwile.

guciio28

Debiutant

**

0  

Ogólnie notariuszy w każdym mieście jest naprawdę bardzo dużo.
    ___
    pomoc drogowa słubice

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS