Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Nowe chwilówki

tomasz_klimek

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Pożyczki chwilówki uważam że trzeba brać z głową, dlatego też ja zazwyczaj czytam opinie i informacje o danej chwilówce na różnych portalach.
    zazwyczaj korzystam z tej porównywarki pożeczk online i tam zazwyczaj mają napisane jakie dokumenty są potrzebne do danej chwilówki.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2018 17:46 przez tomasz_klimek.

VasT

Debiutant

**

0  

Nie mam raczej za bardzo doświadczena w tym temacie. Dlatego też niezbyt będę mógł pomóc...

Nadal odpycham od siebie ludzi, zanim będą mieli okazję, żeby mnie zranić albo rozczarować.

walencja

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem żadne chwilówki nie zasługują na większą uwagę

Hiacynta

Debiutant

**

0  

Czemu tak uważasz? Przecież to wcale nie jest takie złe rozwiązanie. Trzeba tylko znaleźć odpowiednia ofertę i trzymać się zasad zawartych w umowie. Ja na przykład planuje obecnie skorzystać ze strony http://recenzjepozyczek.pl/, polecił mi ją mój znajomy i rzeczywiście wygląda dobrze. Jakby ktoś chciał zwrócić jeszcze moją uwagę na coś co mogłem pominąć to proszę o komentowanie Wink

MarcinT

Debiutant

**

0  

Fajna szybka pożyczka która ostatnio weszła na rynek to sprintpozyczka.pl Smile Testowałem i wypłaty faktycznie idą ekspresowo! (przelewem natychmiastowym)

magda906

Użytkownik

0  

Znacie https://concash.pl/ ? To jedna z bardziej chwalonych firm pożyczkowych ostatnich miesięcy, pewnie z racji liczby produktów i minimum formalności. Decyzja ekspresowa, kasa tez

Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2018 21:48 przez magda906.

Fryderyk66

Debiutant

**

0  

Niestety kiedyś skuszony szybkimi pieniędzmi wziąłem taką szybką pożyczkę i później bardzo pożałowałem. Zdarzyło się tak, że nie miałem środków na jej spłatę a dług był coraz większy.Zacząłam szukać w necie pomocy i trafiłem na

https://habzafinanse.com.pl/ gdzie pomogli mi przygotować wniosek i negocjowali w moim imieniu.

Fryderyk66

Debiutant

**

0  

Wiem,że takie chwilówki czasami bywają zgubne. Najpierw jedna później kolejna na spłatę poprzedniej i tak powtaje spirala zadłużenia. Na szczęście mi w pomogli w https://habzafinanse.com.pl/konsolidacja-chwilowek/
    zaproponowali konsolidację chwilówek, pomogli załatwić formalności i negocjowali w moim imieniu warunki. Teraz powoli wychodzę na prostą.

sanity

Debiutant

**

0  

Czy na pewno nie widzisz innej opcji niż wzięcie chwilówki? Takie pożyczki są niebezpieczne i łatwo wpaść w długi

Gietor

Debiutant

**

0  

Dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone porady. Jestem pewien, że mi się one przydadzą! Big Grin

Zmienia się świat, jednak ludzie nie przestają wierzyć w moc natury, nawet jeśli pojawiają się prorocy, którzy definiują rzeczywistość wciąż od nowa. To tylko nazwy się zmieniają. Ogień jest zawsze ten sam.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS