Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Brzydka cera

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Kochani, mam wielki problem , otoz nie wiem co zrobic ze swoja cera juz... ciagle uzywam jakis kosmetykow na tradzic i nic mi nie daja, przynajmnieij te drogeryjne, chce sie umowic do https://febumed.pl/oferta_/331-Leczenie-tradziku mam nadzieje ,ze bedzie tam jakis zabieg dla mojej paskudnej cery Tongue

januszjaki

Użytkownik

0  

W okresie dojrzewania u mojego syna bardzo pogorszyła się cera, nie chodzi tylko o trądzik, na ciele zaczęły się pojawiać czerwone plamy, które go swędziały… chodził do dermatologa, dostał leki i maści trochę to pomaga ale alergia nie ustępuję, chyba już zawsze będzie musiał przyjmować leki i używać maści. Szukałam jakiś rad w internecie i trafiłam na zalecenia, aby zmienić proszek do prania, który używam… tak też zrobiłam, najpierw postawiłam na płatki mydlane okazały się wydajne i skuteczne, zaostrzenia alergii rzadziej się pojawiały, po jakimś czasie trafiłam na artykuł o Ekologicznej saszetce, chodziło o eko saszetkę marki bioexpert poczytałam i zamówiłam, może nie każdy z Was uwierzy ale one bardzo odmieniły nasze życie, u Dawida alergia nie jest już taka intensywna, czasami pojawiają się plamy ale nie są takie duże i czerwone, jak kiedyś, dzięki nim dużo lepiej i bardziej komfortowo nam się żyje, polecam!

Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2020 09:26 przez januszjaki.

Radzka

Debiutant

**

0  

warto zainwestować w dobre kosmetyki do cery trądzikowej, najlepiej apteczne dermokosmetyki, dobrze byłoby również poradzić się lekarza dermatologa Wink

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS