Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

Jaska12

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Problemy z odchudzaniem ma wiele osób. Ale najgorzej mają ci z duża otyłością. Wtedy najlepiej założyć opaskę na żołądek. Takie zabiegi robią w Szpitalu św.Elzbiety na Mokotowie. Znam jedną osobę u siebie na osiedlu,która taki zabieg miała robiony. Jest o wiele bardziej ruchliwą osobą po takim zabiegu i na pewno zdrowszą.

Aennka

Debiutant

**

0  

Ja ostatnio zabrałam się za zdrowe odżywianie i chcę również zacząć troszkę ćwiczyć. Jak myślicie czy joga pomaga schudnąć? Bardzo podobają mi się takie ćwiczenia, ale nie wiem czy warto. Na stronie: https://basniewlasnie.pl/czy-joga-pomaga-schudnac/ znalazłam ciekawy wpis na ten temat. Koniecznie dajcie znać co sądzicie!

GosiaRound

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o kosmetyki to nie wierzę w cuda. Najlepiej jest je połączyć ze sportem, dietą i zabiegami kosmetycznymi

zezel

Debiutant

**

0  

Cześć moi drodzy, zastanawiam się ostatnio czy nie skorzystać z diety pudełkowej, co o tym sądzicie? Podobno catering dietetyczny https://www.zielonomicatering.pl/ jest bardzo dobry i mają smaczne posiłki, dlatego właśnie myślę o przejściu na taką diete. Myślicie, że to dobry pomysł?

tigerka

Debiutant

**

0  

Ja zauważyłam, że jak zaczęłam regularnie ćwiczyć i jeździć na rowerze to waga powoli zaczęła lecień w dół. Ten proces dodatkowo wspomagam odpowiednią dietą.

jjusti188

crazy89

0  

Wiecie, najważniejsze jest to, żeby nie tylko jadać zdrowo, ale i regularnie. Mimo tego, że jeżeli będziemy jeść świeże produkty i wartościowe, a nie będziemy jadać o właściwych porach to efekty w odchudzaniu też będą kiepskie. Ja postawiłabym w ogóle na catering dietetyczny, który możecie znaleźć chociażby tutaj https://dietly.pl/catering-dietetyczny/czestochowa i mają gotowe posiłki z pewnością nauczycie się jadać prawidłowo.

Julia28

Debiutant

**

0  

Według mnie najpierw zmiana nawyków żywieniowych, ułożona, zbilansowana dieta, potem aktywność ruchowa, sport i może do tego jakieś suplementy.
    To powinno zadziałać, taj jak tu opisano: https://kcalmar.com/blog/2017/05/25/plan...chudzania/ w artykule.
    Jeśli podejdziesz do problemu metodycznie to nie ma opcji, żeby w końcu nie przyszły efekty takie, jakich oczekujesz. Tylko odrobinę cierpliwości i konsekwencji!

Nosferatu

Symfonia Grozy

0  

Sport w połączeniu z odpowiednim sposobem odżywiania się jest w stanie zdziałać naprawdę wiele.

Silver Service - usługi sprzątające Śląsk.

adzik

Debiutant

**

0  

Odchudzanie jest dość trudne. Jeśli nie mamy samozaparcia, ciężko będzie nam zrzucić zbędne kilogramy.

MAŁPISZON

Debiutant

**

0  

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowanie drabinki do ćwiczeń w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni. Cool

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS